رئیس بیمارستان امام حسین (ع):

حال دختر جوان بهارستانی خوب و روبه بهبود است

رئیس بیمارستان امام حسین (ع) گفت: وضعیت دختر جوان بهارستانی که به تازگی خودکشی کرده بود، رضایت بخش و تحت کنترل می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چند روزی از تازه‌ترین خبر خودکشی یک دختر جوان دیگر از شهرستان بهارستان می گذرد که رئیس تنها بیمارستان شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران خیال همه را از بابت سلامت این دختر بهارستانی راحت کرد.

محمدباقر مهاجر رئیس بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان با اشاره به خودکشی دختر جوان بهارستانی از روی پل هوایی، عنوان داشت: بعد از چند روز تلاش تیم پزشکی بیمارستان حال این دختر در وضعیت باثبات قرار دارد.

وی در ادامه باتشریح جزئیات وضعیت سلامتی این شهروند بهارستانی، تصریح کرد: درحال حاظر حال دختر گلستانی کاملاً رضایت بخش می باشد و از آنجایی که هیچ خطری دیگر او را تهدید نمی کند از بخش مراقبت‌های ویژه نیز ترخیص شده است.

مهاجر درپایان باتوجه به جراحات و آسیب‌های شدید وارد شده به این دختر بهارستانی، خاطرنشان کرد: به دنبال بروز این حادثه، این دختر ۱۷ ساله از ناحیه لگن دچار شکستگی شدید شده بود که عمل جراحی او با تلاش تیم پزشکی با موفقیت به پایان رسید.

درپایان لازم به ذکر است که گرچه این بار لطف خداوند و دعاهای مردم و تلاش پزشکان سبب نجات جان این دختر جوان گردید اما می بایست توجه داشت که در راستای جلوگیری از ادامه‌دار بودن این حوادث اقداماتی در این خصوص نیازمند اجرا در سطح شهرستان بهارستان می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.