حاشیه های کاروان المپیک تمامی ندارد/ بفرمایید کت و شلوار!

صحبت‌هایی در خصوص اهدای کت و شلوار کاروان کشورمان در المپیک به روسای فدراسیون‌ها شنیده شده که جای تعجب دارد.

به گزارش بهارستانه، کمتر از یک ماه دیگر به شروع بازیهای المپیک توکیو زمان باقی مانده اما هنوز از لباس کاروان اعزامی کشورمان رونمایی نشده؛ این در حالی است که بسیاری از کشورها حتی به صورت آنلاین از لباس خود در المپیک رونمایی کرده‌اند.

در حالی که گفته شده لباس مردان در این بازی‌ها کت و شلوار سرمه‌ای و لباس زنان نیز به رنگ فیروزه‌ای است، هنوز مشخص نیست چه زمانی از این لباس‌ ها رونمایی خواهد شد. در واقع یک سردرگمی و بی برنامگی به صورت وضوح دیده می شود.

نکته‌ای که در این بین مطرح شده، این است که کمیته ملی المپیک قصد دارد علاوه بر کاروان کشورمان در المپیک، این لباس‌ ها را به افراد دیگری نیز هدیه دهد که هیچ ربطی به کاروان اعزامی ندارند.

شنیده شده، در صورتی که همه اعضای کاروان تامین شوند و لباسی اضافه باشد که براساس اخبار دریافتی اینگونه هم هست، آن را بین اعضای مجمع که شامل روسای فدراسیون ها می شود، توزیع خواهند کرد که در حال اجرایی شدن است. البته مشخص نیست این کار با چه هدفی صورت خواهد گرفت؛ اما آنچه مشخص است اینکه این لباس‌ها مخصوص کاروان اعزامی طراحی شده و دلیلی برای توزیع آن بین روسای فدراسیون‌ها وجود ندارد. چرا بایستی اعضای مجمع چنین هدیه ای دریافت داشته باشند و این پاداش چه اقدامی است؟

اینکه چرا بایستی چنین بذل و بخشش هایی در کمیته ملی المپیک صورت گیرد، ابهامی است که هنوز پاسخی نداشته و شائبه برانگیز نیز بوده است. بایستی پرسید که چرا چنین اتفاقی روی می دهد و اساسا چرا باید منابع کاروان المپیک صرف امور دیگری شود؟ البته، این شائبه ها و حاشیه ها در عملکرد کمیته ملی المپیک بسیار جدی است و هر روز ابعاد جدیدی نیز پیدا می کند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.