حاشیه رودخانه شادچای پاتوق سوداگران مرگ شده است

تجمع معتادان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر در حاشیه رودخانه شهرگلستان باعث نارضایتی و نگرانی شدید شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حاشیه رودخانه شادچای شهرگلستان به محلی برای تجمع معتادان و فروشندگان مواد مخدر تبدیل شده است که همین امر باعث نارضایتی شدید شهروندان ساکن این منطقه شده است.

گفتنی است که تجمع معتادان و مواد فروشان در این منطقه باعث شده است تا پروژه‌های عمرانی و هزینه‌های صورت گرفته برای حاشیه رودخانه شادچای نیز بلااستفاده و بی‌فایده باشد و شهروندان نتوانند از امکانات و فضای سبز ایجاد شده در این مکان استفاده کنند.

از نهادهای مربوطه تقاضا می کنیم سری به حاشیه رودخانه شادچای شهرگلستان و تجمع اسفناک مصرف‌کنندگان مواد مخدر بزنند و لحظه‌ای خود را جای ساکنین اطراف این محل بگذارند و ببینند آیا اگر خود و خانواده‌شان در این منطقه سکونت داشتند لحظه‌ای در ساماندهی این مکان تعلل می کردند؟

وظیفه اصلی مسئولین خدمت به مردم و جلب رضایت آن‌ها می باشد اما گویا دوران قرنطینه بیش از پیش مسئولین مربوطه را به خواب غفلت فرو برده است و رسیدگی به دغدغه‌های شهزوندان بهارستانی را به کل از یاد برده‌اند.

درپایان لازم به ذکر است که مهم‌تر از ساماندهی مصرف‌کنندگان مواد مخدر، برخورد با توزیع‌کنندگانی است که در اطراف رودخانه شاچادی و همچنین دیگر مناطق شهرستان برای خود پاتوق ایجاد کرده‌اند و درحال آسیب زدن به جامعه، مردم و به خصوص قشر جوانی که نیروی کار و آینده‌سازان کشور می باشند، هستند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.