سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان:

حادثه آتش‌سوزی شب گذشته دو شهروند را دچار سوختگی کرد

سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان گفت: در حادثه آتش‌سوزی شب گذشته به دلیل بی‌احتیاطی در استفاده از بنزین، دو شهروندگلستانی از ناحیه سر و دست دچار سوختگی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد سلگی سرپرست سازمان آتش نشانی شهرگلستان در رابطه با بروز حادثه آتش سوزی شب گذشته در شهرگلستان، بیان داشت: بی‌احتیاطی در مصرف بنزین باعث بروز آتش‌سوزی شب گذشته و آسیب دیدگی پدر و دختر گلستانی شد.

وی در ادامه باتاکید بر دلیل بروز این حادثه آتش‌سوزی، تبیین کرد: شب گذشته در اثر بی‌احتیاطی در مصرف بنزین یک دختر ۲۰ ساله در حال سوختن بود که پدر وی برای نجات او دست به کار می شود و متاسفانه هر دو نفر درپی این حادثه دچار سوختگی می شوند.

سلگی به جزئیات بروز حادثه آتش‌سوزی در شهرگلستان اشاره کرد و گفت: ماجرا از این قرار است که وقتی پدر متوجه آتش گرفتن فرزند خود می شود برای نجات او سراسیمه با پتو شروع به خاموش کردن آتش می کند اما شدت آتش آنقدر زیاد بود که این دختر جوان از ناحیه سر، صورت، دست و… دچار حدود ۵۰ درصد سوختگی می شود.

وی همچنین در رابطه با شرایط پدر این دختر، اذعان داشت: در جریان خاموش کردن آتش، پدر این دختر نیز دچار سوختگی شدید از ناحیه هر دو دست می شود، که بلافاصله با حضور آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان این پدر و دختر برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان درپایان باتوجه به اهمیت رعایت نکات ایمنی در استفاده از مواد آتش‌زا و خطرناکی نظیر بنزین، خاطرنشان کرد: شهروندان بهارستانی می بایست در هنگام استفاده از مواد خطرناکی نظیر گاز، بنزین و… تمامی موارد ایمنی را رعایت نمایند تا از بروز حوادث ناگواری همانند آتش‌سوزی شب گذشته در شهرگلستان جلوگیری به عمل آید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.