حادثهٔ برخورد قطار ۵ مصدوم برجای گذاشت

به گزارش بهارستانه، منبع: انتهای پیام/*مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: حادثهٔ برخورد دوقطار در قزوین خسارت جانی در پی نداشته است و ۵ مصدوم این حادثه نیز توسط همکاران هلال‌احمر و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که وضعیت عمومی آن‌ها مناسب است.

به گزارش بهارستانه،قدرت‌الله مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در قزوین در رابطه با برخورد قطارهای مسافربری و باری در محدودهٔ ایستگاه یزدرود گفت: ساعت ۱۹:۲۳ امروز قطاری که از سمت استان گیلان با ۱۵۰ مسافر به سمت مشهد در حرکت بود، پس از ایستگاه یزدرود بنا به دلایلی از مسیر خود منحرف شده و به یک قطار باری متوقف برخورد می‌کند.

وی افزود: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در پی نداشته است و ۵ مصدوم حادثه توسط همکاران هلال‌احمر و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که وضعیت عمومی آن‌ها مناسب است.

این مسؤول ادامه داد: چند نفر از مصدومان نیز به‌صورت سرپایی در محل حادثه مداوا شدند.

مهدیخانی در پایان اظهار کرد: مسافرین این قطار با قطار دیگری جابه‌جا شدند و اکنون قطار به‌سمت تهران در حرکت است، علت حادثه نیز در دست بررسی است.

به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی راه‌آهن شمالغرب نیز در خبری شایعهٔ واژگونی دوواگن از قطار را در این حادثه تکذیب کرده است.

منبع:

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.