جوان بهارستانی خانه را با مادر پیرش به آتش کشید

جوان سابقه‌دار ساکن شهرستان بهارستان برای رهایی از دست نیروهای انتظامی، منزل خود را در شهرصالحیه به آتش کشید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یک جوان معتاد در محله حصار چوپان شهرصالحیه منزل مسکونی خود را به آتش کشید و همچنین سعی داشت با قمه مانع خاموش کردن آتش توسط نیروهای سازمان آتش‌نشانی شهرصالحیه شود که خوشبختانه موفق نشد.

بنابر این گزارش، مادر این جوان در بین آتش و دود مبحوس شده بود و آتش‌نشان‌ها به جهت نجات این پیرزن مجبور شدند پای پلیس را به ماجرا باز کنند تا با دستگیری جوان قمه به دست، آتش‌نشانان بتوانند با مهار آتش، پیرزن را نجات بدهند.

گفتنی است که مامورین کلانتری شهرصالحیه با حضور در صحنه حادثه و شلیک چند تیر هوایی موفق به مهار این جوان قمه به دست شدند، البته این جوان پیش از حضور نیروهای انتظامی چند بار با قمه به آتش‌نشان‌ها حمله کرد.

نکته قابل توجه در خصوص ماجرای مذکور این است که جوان قمه به دست در حقیقت سارق موتور می باشد که پس از سرقت یک دستگاه موتورسیکلت در شهرصالحیه و تعقیب و گریز از سوی نیروهای کلانتری به خانه خود می رود و خانه را با وجود حضور مادر پیرش به آتش می کشد به گمان اینکه عوامل نیروی انتظامی رهایش کنند.

درپایان لازم به ذکر است که گرچه با حضور به موقع نیروهای انتظامی و آتش‌نشانی شهرصالحیه هم سارق موتورسیکلت دستگیر شد و هم آتش این منزل مسکونی مهار گردید اما بروز چنین رفتارهایی از جوانان در شهرستان بهارستان می تواند نگران کننده باشد و نیازمند توجه بیشتر به آسیب‌های اجتماعی و انجام کار فرهنگی است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.