جوان بهارستانی به دست ارازل و اوباش به قتل رسید

ارازل و اوباش با حمله به یک منزل مسکونی در شهرستان بهارستان یک جوان ۲۷ ساله را به قتل رساندند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شب گذشته تعدادی اراذل و اوباش با قمه و چاقو به شکل وحشیانه‌ای به یک منزل مسکونی در محله سلطان‌آباد شهرگلستان حمله کردند و به شهروندان بهارستانی صدمه زدند.

بنابر گزارش‌های مردمی تعدادی اراذل و اوباش با قمه و چاقو به یک منزل مسکونی در شهرستان بهارستان حمله‌ور می شوند و یک جوان ۲۷ ساله را با ضربات عمیق چاقو در ناحیه گردن به قتل می رسانند و همچنین این اراذل و اوباش علاوه‌بر مجروح کردن یکی دیگر از ساکنین این خانه در ناحیه دست و بازو با ایجاد رعب و وحشت بلافاصله از محل متواری می‌شوند.

گفتنی است که کارآگاهان پلیس شهرستان بهارستان درحال بررسی ابعاد این حادثه می باشند تا هر چه سریع‌تر این افراد را دستگیر کنند اما باید توجه داشت که مطالبه جدی مردم در رابطه با این موضوع، برخورد قاطع دستگاه قضایی و ناجا با سلب‌کنندگان امنیت عمومی جامعه می باشد.

این چندمین باری است که چنین اخباری و با این حجم از خشونت در شهرستان بهارستان منتشر می شود که علاوه‌بر نگرانی شهروندان نسبت به موضوع امنیت لزوم تشدید اقدامات نیروی انتظامی شهرستان بهارستان را بیش از پیش نشان می دهد.

درپایان لازم به ذکر است که نیاز می باشد تا دستگاه قضائی شهرستان و نیروی انتظامی اقدامی جدی و اثرگذار در خصوص ارازل اوباش و سلب‌کنندگان امنیت مردم انجام دهند چراکه ادامه‌دار بودن این وضعیت بهارستان را از یک منطقه مسکونی به چاله میدان تبدیل خواهد کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.