فرماندار شهرستان بهارستان:

جوانان بخشی از سرمایه جمهوری اسلامی ایران می باشند

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: جوانان امروز بخشی از سرمایه کشور به شمار می روند که باید به آن‌ها در انجام امور مختلف اعتماد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جلسه ماهانه بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با جوانان و فعالان اجتماعی، فرهنگی و هنری بهارستان در سالن اجتماعات بخشداری بخش بوستان برگزار گردید.

بیژن سلیمان‌پور در این جلسه با اشاره به لزوم فعالیت جوانان در سطح شهرستان بهارستان، عنوان داشت: نقد و مطالبه‌گری ذات و خصیصه جوانی می باشد و جوانان بهارستانی می بایست نسبت به نیازهای خود و جامعه توجه داشته باشند و خواسته‌های خود را مطالبه نمایند.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه نقش جوانان در ساختن جامعه نقشی مهم و ضروری است، تبیین کرد: امروز جوانان آینده سازان و همچنین مسئولین فردای جامعه به حساب می آیند و باید از استعدادهای آن‌ها به خوبی استفاده شود.

فرماندار شهرستان بهارستان همچنین در رابطه با جایگاه جوانان در جامعه امروز، اذعان داشت: جوانان بخشی از سرمایه اجتماعی کشور به شمار می روند، که باید به آن‌ها اعتماد کرد و برخی از امور را به عهده آن‌ها قرار داد.

وی با بیان این امر که می توانیم با اعتماد به جوانان کارهای بزرگی را در شهرستان بهارستان انجام دهیم، گفت: بدون تردید جوانان انگیزه و انرژیه بالایی برای انجام امور به ویژه امور بزرگی که حاصل اعتماد به آنهاست دارند و مسئولان بهارستانی باید نسبت به این موضوع توجه لازم و کافی را داشته باشند.

سلیمان‌پور درپایان باتوجه به اینکه نشست‌های ماهانه فرماندار و مسئولان بهارستانی با جوانان ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: انتظار می رود روز به روز این جمع کارآمد باشد و به واسطه این گونه نشست‌ها جوانان نخبه شهرستان شناسایی شوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.