امام جمعه بخش گلستان:

جوانان باید در مقابل پدیده برهنگی تحت عنوان آزادی با بصیرت عمل کنند

امام جمعه بخش گلستان گفت: غربی‌ها در تلاش برای ترویج فرهنگ آزادی وابسته به برهنگی می باشند که جوانان ما بابد در مقابل این پدیده هوشیار و بصیر باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با تاکید بر اهمیت داشتن تقوای الهی، گفت: آقایان سعی کنند تقوای حضرت علی (ع) و خانم‌ها سعی کنند تقوای حضدت زهرا (س) و حضرت زینب (س) را در زندگی داشته باشند.

وی در ادامه با بیان این امر که آگاه سازی مردم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، اظهار داشت: باید به شکل مستمر مردم را از رویدادهای کشور، منطقه و جهان آگاه کرد چراکه بصیرت و آگاهی مردم است که پیشرفت کشور را به همراه دارد.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی در خصوص ترویج آزادی غربی در جامعه و تلاش برای گمراهی جوانان، تصریح کرد: این‌ها امروز سعی دارند که برهنگی را نماد آزادی نشان دهند و به این طریق بنیاد و پایه خانواده‌های ایرانی را همانند خانواده‌های خودشان از بین ببرند و دختران و پسران ما باید نسبت به این موصوع آگاهی و بصیرت داشته باشند.

وی همچنین به تلاش کشورهای استعمارگر برای ایجاد تفرقه و اختلاف بین کشورهای مسلمان اشاره کرد و اذعان داشت: ملت ‌های مسلمان برای رسیدن به آرامش و آسایش باید همگی بر سر یک میز جمع شوند و باهم این منبع فساد یعنی آمریکا و اسرائیل را نابود کنند.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به برگزاری مراسم اعتکاف در شهرستان بهارستان همزمان با سراسر کشور، خاطرنشان کرد: در روزهای برگزاری این مراسم به تمامی مساجد بخش گلستان از جمله مسجد ابوذر، مسجد امام حسن مجتبی (ع) و مسجد امیرالمومنین (ع) سر زدیم و شاهد استقبال کم نظیر مردم به خصوص دانشجویان و دانش آموزان از مراسم اعتکاف در بهارستان بودیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.