رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان:

جوانان ایرانی شعار “ما می توانیم” را در فناوری هسته‌ای محقق کردند

رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان گفت: جوانان ایرانی شعار “ما می توانیم: را در فناوری هسته‌ای همانند بسیاری از زمینه‌های دیگر محقق کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، میثم بابایی رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان با اشاره به سالروز ملی فناوری هسته‌ای، بیان دشات: شعار “ما می توانیم” در روز ملی فناوری هسته ای توسط دانشمندان جوان ایرانی محقق شد.
وی باتاکید بر اهمیت تلاش‌های هسته‌ای جوانان ایرانی، تبیین کرد: به همت جوانان غیور ایرانی، رخداد غرورآفرین پیوستن ایران به باشگاه هسته‌ای جهان با عنوان روز ملی فناوری هسته‌ای در تقویم ها به ثبت رسید، اما باید توجه داشت که تنها در روز ۲۰ فروردین ماه به یاد این موضوع نباشیم، چراکه ثمره ماه‌ها و سال‌ها تلاش جوانان ما با یک روز پرداختن به آن قابل توصیف نمی باشد.
بابایی در ادامه به اهمیت توجه به شعار “ما می توانیم” اشاره کرد و اذعان داشت: بدون تردید اعلام بومی شدن دانش هسته‌ای و تجهیز ایران اسلامی به این فناوری، تحقق شعار “ما می توانیم” و افتخاری تاریخی برای جوانان این مرز و بوم در پیوستن به جمع اعضای کم شمار باشگاه کشورهای اتمی جهان می باشد که باید مهم را پاس داشت.
وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشمند هسته‌ای، تصریح کرد: علاوه‌بر روز گذشته که یادآور پیشرفت علمی، فناوری و دستیابی جمهوری اسلامی ایران به دانش صلح آمیز هسته ای می باشد، می بایست هر روز به یاد شهدای هسته‌ای خود باشیم و جوانان خود را به الگو برداری از این عزیزان تشویق کنیم، چراکه شهدای هسته‌ای سازندگان مسیر پیشرفت کشور می باشند.
رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت تلاش مسئولان برای پیشرفت و رشد و شکوفایی استعدادها، افزود: باید نوجوانان و جوانان بااستعداد را چه در مباحث علمی و چه در مباحث ورزشی و فرهنگی شناسایی و به رشد و پیشرفت آن‌ها کمک کرد.
انتهای یپام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.