جهیزیه تازه عروس در آتش مشکلات خانوادگی سوخت

جهیزیه تازه عروس بهارستانی در آتش مشکلات خانوادگی یک خانواده ساکن شهرصالحیه سوخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، روز گذشته تماس مردمی مبنی بر آتش سوزی منزلی مسکونی، نیروهای سازمان آتش‌نشانی شهرصالحیه به سرعت در محل حادثه حضور یافتند.

بنابر گزارش زن میانسال این خانواده؛ اختلاف، نزاع و درگیری مرد کینه جو با اعضای خانواده سبب شد تا این فرد از غیاب افراد منزل سوء استفاده کرده و خانه را به آتش کشیده و متواری شود.

این زن ۴۲ ساله در ادامه با اشاره به وضعیت نامناسب این خانواده، گفت: کارگر می باشم و با مشقت و مشکلات فراوان چند تکه سیسمونی برای دخترم و جهیزیه‌ای مختصر برای نوعروسم تهیه کرده بودم که در شعله خشم و کینه سوخت و از بین رفت.

گفتنی است که در این عملیات پس از اطفاء حریق و ایمن سازی محل حادثه صورتجلسه‌ای تنظیم و تحویل عوامل نیروی انتظامی شد تا فرد متواری تحت تعقیب قرار گیرد و در اسرع وقت دستگیر شود.

درپایان لازم به ذکر است که مشکلات خانوادگی در میان تعداد قابل توجهی از خانواده‌های بهارستانی دیده می شود که گاهاً نیز به قدری بالا می گیرد که سبب بروز چنین حوادثی می شود، اما نکته قابل توجه وجود این مشکلات هرچند کوچک می باشد چراکه همین مشکلات کوچک باعث بروز مشکلات بزرگ در جامعه می شود و مسئولین می بایست در این راستا دست به اقدامات جدی بزنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.