نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم:

جهاد کشاورزی باید با صنعتگران مدارا کند/ مشکلات زیست محیطی حاشیه رودخانه سالور باید رفع شود

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم گفت: جهاد کشاورزی باید با تولیدکنندگان و صنعتگران منطقه مدارا کند و به صنعت اجازه توسعه بدهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکلات زیست محیطی بهارستان، اذعان داشت: محیط زیست در مورد دپو و کوه زباله و نخاله‌های حاشیه رودخانه‌ها سالور هیچ اقدامی نکرده است و مردم همچنان با آلودگی این مکان‌ زندگی می کنند.

وی در ادامه با انتقاد از بیشترین سنگ‌اندازی محیط زیست در حوزه‌ صنعت، تبیین کرد: برای جهش تولید لازم است جهاد کشاورزی با صنعتگران مدارا کند و توسعه صنعتی در بیابان‌های لم‌یزرع را بهانه‌ای برای مزروعی بودن نداند و اجازه توسعه صنعت را بدهد.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی با بیان اینکه ۵ شهرک صنعتی در شهرستان بهارستان و رباط‌کریم وجود دارد که اگر مزاحمتی نداشته باشند به هیچ تسهیلاتی نیاز ندارند، اظهار داشت: به جرأت می توان گفت ایجاد اشتغال و تولید در منطقه به راحتی توسط صنعتگران امکان‌پذیر است.

وی همچنین به اهمیت رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان اشاره کرد و گفت: همکاری و مشارکت با صنعتگران و تولیدکنندگان استان تهران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و نباید با بهانه‌های واهی و عدم ایجاد زیرساخت تولید‌کنندگان را از استان تهران فراری دهیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم درپایان باتوجه به موضوع پیشرفت منطقه آزاد در فرودگاه امام خمینی (ره)، خاطرنشان کرد: بندر خشکی و ترانزیت کالا را می توان به دلیل وجود فرودگاه و راه‌آهن و اتوبان‌های تهران- ساوه و تهران- قم به خوبی انجام و درآمد شایانی را در کشور برای استان تهران و منطقه کسب کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.