سرپرست شهرداری شهرگلستان:

جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی در ایستگاه‌های پرتردد در دستور کار قرار دارد/ ایستگاه تاکسی قلعه‌میر ساماندهی می شود

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: در راستای جلوگیری از ناهنجاری‌های اخلاقی و دریافت کرایه بیش از حد، از این پس از فعالیت مسافربرهای شخصی در ایستگاه‌های پرتردد جلوگیری می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کوروش خالقی سرپرست شهرداری شهرگلستان با اشاره به لزوم ایجاد شرایط مناسب برای رانندگان تاکسی در محیط کار، بیان داشت: در همین جهت ساماندهی ایستگاه تاکسی خیابان شهید کاظمی شهرک قلعه‌میر در راستای افزایش رفاه رانندگان تاکسی و شهروندان درحال انجام است.

وی در ادامه باتاکید بر اهداف اجرای پروژه ساماندهی ایستگاه تاکسی شهرک قلعه‌میر، تبیین کرد: این پروژه با هدف ایجاد نظم در این ایستگاه، ارائه خدمات مناسب به مسافران و شهروندان و همچنین حمایت از رانندگان تاکسی به اجرا درآمد.

خالقی در رابطه شرلایط فعلی ایستگاه تاکسی شهرک قلعه‌میر، اظهار داشت: این ایستگاه پیش از این با مانع‌های استوانه‌ای به صورت آزمایشی و موقتی ساماندهی شده بود که با مثبت و مؤثر بودن این طرح، با اجرای جدول تثبیت شد.

وی همچنین به این نکته که از این پس، فعالیت مسافربرهای شخصی در ایستگاه‌های پرتردد جلوگیری و محدود خواهد شد، اشاره کرد و گفت: دریافت کرایه بیش از حد متعارف و بروز مشکلات و ناهنجاری‌های اخلاقی و همچنین نامشخص بودن وضعیت اشیا به جا مانده در خودرو از جمله معضلات مسافربرهای شخصی است، درحالی که به علت نظارت سازمان تاکسیرانی بر عملکرد تاکسیرانان، همواره شهروندان با خاطری آسوده در سفرهای درون شهری از تاکسی استفاده می کنند.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه تاکسی ایمن‌ترین وسیله حمل و نقل و تاکسیران امین مردم است، افزود: سازمان تاکسیرانی به طور جد بر عملکرد تاکسیرانان نظارت دارد و از شهروندان خواهشمندیم از خودروهای شخصی که هیچ نهادی بر فعالیت آنان نظارت ندارد، استفاده نکنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.