جلسه کمیته برنامه‌ریزی در بهارستان برگزار گردید

جلسه کمیته برنامه‌ریزی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بهارستان با حضور نعمت‌الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، بخشداران بخش‌های بوستان و گلستان، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان، شهردارها و دهیارهای شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار گردید.

بنابر این گزارش، جلسه مذکور در راستای بررسی و همچنین رفع موانع و مشکلات موجود در جهت اجرای مصوبات توسعه‌ای شهرستان بهارستان در حوزه‌های مختلف برگزار شد که تصمیمات موثر و مهمی در طول این جلسه توسط مسئولین اخذ گردید.

فرماندار شهرستان بهارستان در حاشیه جلسه کمیته برنانه‌ریزی شهرستان با اشاره به جزئیات این نشست، گفت: دریافت اعتبار به منظور ایجاد مجموعه تجاری و درمانی و همچنین ایجاد مجموعه آموزشی در روستاهای اورین و همدانک بخش بوستان از جمله مهم‌ترین مصوبات جلسه مذکور می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت تکمیل بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی حضرت ابوالفضل (ع) نسیم شهر، عنوان داشت: رفع موانع موجود بر سر راه پروژه مذکور و تامین اعتبارات لازم در این راستا در طول جلسه برگزار شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

خانجانی درپایان باتوجه به پروژه‌های بزرگ در دستور کار قرار گرفته، خاطرنشان کرد: تکمیل مجموعه سالن چند منظوره ورزشی در حصارک پایین نسیم شهر و تکمیل کمربندی جنوبی رباط کریم – اسلامشهر بخشی از مصوبات این کمیته بود که در راستای رفع چالش‌های پیش روی پروژه‌ها در دستور کار قرار گرفت.

لازم به ذکر است که درپایان جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بهارستان هر یک از اعضا نظرات خود را پیرامون موضوعات مذکور عنوان کردند و به سئواللت حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.