جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغاتی ستاد هماهنگی خدمات سفر در بهارستان برگزار شد

جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغاتی ستاد هماهنگی خدمات سفر با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغاتی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان بهارستان با حضور غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، معاون میراث فرهنگی و گردشگری، معاون فرماندهی نیروی انتظامی و نمایندگان شهرداری شهرهای گلستان، صالحیه و نسیم شهر، نماینده شبکه بهداشت و درمان بهارستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی صبح امروز در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان برگزار گردید.

آبکار در این نشست با بیان اینکه شهرستان بهارستان در ایام نوروز محل گذر بسیاری از مسافران نوروزی می باشد، اذعان داشت: به همین منظور و بنابر تاکید بیژن سلیمان‌پورفرماندار شهرستان می بایست کاملا آماده استقبال از عید نوروز و بهار باشیم.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم ارائه خدمات مطلوب و کامل در ایام نوروز، تصریح کرد: می بایست به گونه‌ای عمل کرد که همشهریان و همچنین مسافرین نوروزی که از این شهرستان عبور می کنند از طراوت، تمیزی و فرهنگ آداب و رسوم نوروزی شهرستان رضایت داشته باشند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان همچنین به اقدامات این اداره در طرح استقبال از نوروز اشاره کرد و گفت: برگزاری عصر شعر بهاریه که هر ساله با همکاری انجمن‌های ادبی شهرستان بهارستان برگزار می گردد از جمله اقدامات مهم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان می باشد که از حاضرین در نشست برای شرکت در این عصر شعر دعوت می نمایم.

وی درپایان باتوجه به نیازهای اساسی ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی، افزود: تهیه ویژه نامه معرفی جاذبه‌های فرهنگی و گردشگری و اقدامات دستگاه‌های متولی و خدمات‌رسان شهرستان با همکاری خبرنگاران و ارگان‌های مربوطه از جمله دیگر اقدامات این اداره در ایام نوروز می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.