جلسه مشترک شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و اعضای کمیته ساماندهی ناحیه ۲ بهارستان برگزار گردید

جلسه مشترک شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و اعضای کمیته ساماندهی ناحیه ۲ بهارستان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، در بخش بوستان شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جلسه مشترک شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و اعضای کمیته ساماندهی ناحیه ۲ شهرستان بهارستان با حضور عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، حسینعلی بنار رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی، با موضوع ساماندهی نیروی انسانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

عبدالرضا فولادوند در این جلسه با تقدیر از عملکرد سال قبل کمیته ساماندهی ناحه ۲ بهارستان، بیان داشت: هدف اصلی برگزاری این نشست مشترک، در حقیقت بررسی وضعیت ساماندهی نیروی انسانی در ناحیه ۲ بهارستان می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه ساماندهی نیروی انسانی الویت اصلی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران است، تبیین کرد: به همین منظور  باید تلاش کرد با مدیریت صحیح و هوشمندانه مشکلات را به حداقل رساند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به مهاجر پذیری بالای شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: بدون تردید مهاجرت بی‌رویه، رشد دانش آموزان، تراکم بالای دانش آموزی، کمبود فضای آموزشی و همچنین نیروی انسانی و استقرارپایه دوازدهم از جمله مهم‌ترین مسائل و چالش‌های پیش روی ناحیه ۲ بهارستانی می باشد.

لازم به ذکر است که درپایان این نشست حسین سنجری معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گزارشی از وضعیت نیروی انسانی و دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی به حاضرین در جلسه ارائه کرد، تا با بررسی این گزارش و گفت‌وگو تبادل نظر پیرامون موضوع برگزاری نشست مشترک شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و اعضای کمیته ساماندهی ناحیه ۲ شهرستان بهارستان، تصمیمات درستی در این خصوص گرفته شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.