جلسه مشترک شهرداران شهرستانهای رباط کریم و بهارستان

شهردار رباط کریم با اشاره به ایجاد دبیرخانه دائمی قطار شهری گفت: شهرداران رباط کریم، گلستان، نسیم شهر، نصیرشهر و پرند موظف شدند تا نماینده تام الاختیار خود را برای هماهنگی های بیشتر به دبیرخانه قطار شهری معرفی کنند. به گزارش بهارستانه، در راستای تاسیس و راه اندازی سازمان قطار شهری صبح امروز نشستی با […]

شهردار رباط کریم با اشاره به ایجاد دبیرخانه دائمی قطار شهری گفت: شهرداران رباط کریم، گلستان، نسیم شهر، نصیرشهر و پرند موظف شدند تا نماینده تام الاختیار خود را برای هماهنگی های بیشتر به دبیرخانه قطار شهری معرفی کنند.

به گزارش بهارستانه، در راستای تاسیس و راه اندازی سازمان قطار شهری صبح امروز نشستی با حضور شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای رباط کریم، گلستان، نسیم شهر، نصیرشهر و شهر جدید پرند در سالن جلسات شهرداری رباط کریم برگزار شد.

شهردار رباط کریم در این جلسه با تاکید بر ارائه راهکارهای قانونی و همکاری های دوجانبه و چند جانبه شهرداری ها در این خصوص اظهار داشت: روزانه بیش از 130 هزار مسافر از این شهرها به تهران تردد می کنند که با پیشنهاد ادامه خط سه متروی تهران از شهرهای گلستان، رباط کریم و پرند و استفاده مردم این شهرها از امکانات ریلی علاوه بر کاهش هزینه ها موجب کاهش ترافیک و آلودگی بیشتر به کلانشهر تهران خواهد بود.

منبع:نسیم شهرنیوز

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.