جلسه مسئولان بهارستانی با دادستان بهارستان برگزار شد

مسئولان شهرستان بهارستان طی برگزاری جلسه‌ای با دادستان جدید این شهرستان، در خصوص مشکلات بهارستان بحث گفت‌و گو کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، واحد نورمحمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان، عباس شوندی شهردار نسیم شهر، حجت الاسلام والمسلمین احمد محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان، رئیس و اعضای شورای اسلامی نسیم شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی با صادقی دادستان شهرستان بهارستان دیدار کردند.

عیسی حسنلو رئیس شورای اسلامی نسیم شهر در این جلسه علاوه‌بر آرزوی توفیق و موفقیت برای دادستان شهرستان بهارستان، اظهار داشت: نسیم شهر دارای سه درخواست اولویت دار است که از جمله این درخواست‌ها موضوع دفع زباله در محدوده رودخانه سالور توسط شهرستان‌های همجوار می باشد.

وی در ادامه با درخواست رسیدگی به این موارد از دادستان بهارستان، تصریح کرد: پشتیبانی در بحث جمع آوری سد معبر از سطح شهر و بحث آتش سوزی زباله‌ها و سیم‌سوزی توسط برخی افراد در شهرستان‌های همجوار که باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان نسیم شهر گردید ه است از جمله دیگر درخواستهای نسیم شهر می باشد.

دادستان بهارستان نیز در این جلسه با تقدیر و تشکر از مسئولین شهرستان در خصوص بحث رسیدگی به مشکلات بهارستان، تاکید داشت: به امید خدا تمام کارها را برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا از این طریق بتوانیم مشکلات شهر را تا حدودی کاهش دهیم تا رضایت خلق را که همان رضایت مخلوق است بتوانیم بدست آوریم.

وی درپایان باتوجه به اینکه همکاری و همدلی کلید حل مشکلات شهرستان در زمینه‌های مختلف می باشد، خاطرنشان کرد: مسئولان شهرستان بهارستان می توانند با حس اعتماد و در چهار چوپ قانون بیشتر مشکلات را با همکاری یکدیگر و برنامه‌ریزی مناسب  و کارشناسی شده برطرف سازند، تا به این طریق رضایت شهروندان را نیز بدست آورند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.