جلسه شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان برگزار شد

نشست شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان با حضور رئیس و کارکنان این اداره برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با حضور غلامرضا آبکار سرپرست این اداره و کارکنان و پرسنل این اداره با هدف تبریک سال نو و تدوین برنامه‌های این اداره در سه ماهه اول سال جاری در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

گفتنی است که رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در این جلسه با قدردانی از زحمات کارکنان این اداره در سال ۹۶، بیان داشت: به امید خدا، مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان همانند سال‌های گذشته وظایف سازمانی خود را در جهت اعتلای فرهنگ و هنر بهارستان به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

وی همچنین در رابطه با شعار سال جدید یعنی “حمایت از کالای ایرانی”، تبیین کرد: تمام اقلام مورد نیاز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان همانند سنوات گذشته از تولیدات داخلی تهیه خواهد شد و از خرید اقلام غیر ایرانی پرهیز می شود، تا بدین شکل گامی در جهت تحقق این شعار برداشته شود.

آبکاربا تاکید بر لزوم توجه به ضرورت‌ها و نیازهای شهرستان، افزود: محور فعالیت‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می بایست در جهت رفع مشکلات و ارائه طرح‌های جدید قرار  بگیرد.

درپایان این جلسه، برنامه‌های پیشنهادی این اداره که برطبق ضرورت‌ها و نیازهای شهرستان بهارستان تدوین شده بود، به منظور ارائه به استان تهران مورد بررسی بیشتر قرار گرفت، تا نواقص در صورت وجود، رفع شوند.

درپایان لازم به ذکر است که در این جلسه از کارکنان و مسئولین واحدها با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر به عمل آمد و هریک از کارکنان، مواردی را پیرامون دستور جلسه و وظایف اداری خود مطرح نمودند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.