جلسه بازآموزی بهورزان بهارستانی توسط شبکه بهداشت و درمان برگزار گردید

جلسه آموزشی بازآموزی بهورزان فعال در شهرستان بهارستان توسط شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، توجه و رسیدگی به مسائل مربوط به نوجوانان و جوانان به ویژه در عصر حاضر به دغدغه بسیار حائز اهمیتی برای والدین، معلمان و حتی مسئولان تبدیل شده است، چراکه در صورت کم توجهی به این بحث ممکن است جامعه به سمت و سویی نامناسب کشیده شود که بهبود شرایط در آن صورت به سادگی هدایت نوجوانان و جوانان به راه درست نخواهد بود.

بنابر همین دلایل، جلسه بازآموزی بهورزان در شهرستان بهارستان به همت واحد نوجوانان، جوانان و مدارس و با همکاری مسئول بهورزی شبکه بهداشت و درمان بهارستان در محل جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار گردید.

گفتنی است که در طول این جلسه آموزشی مسائل مربوط به واحد بررسی و آموزش‌های لازم در رابطه با کلیه مفاهیم مربوط به نوجوانان و جوانان به صورت پرسش و پاسخ به بهورزان فعال در شهرستان بهارستان ارائه گردید.

فعالیت مناسب و داخل چهارچوب قوانین بهورزان با آموزش‌های درست می تواند کمک شایانی به ایجاد بستر مناسب پیشرفت برای نوجوانان و جوانان نماید و بهورزان توانایی جلوگیری از غرق شدن نسل جوان در مشکلات و آسیب‌های اجتماعی که امروز جامعه و خانواده‌ها را تهدیدی می کند، دارند و بدون تردید نباید نسبت به این موضوع بی‌توجه بود.

لازم به ذکر است که درپایان جلسه بازآموزی بهورزان، از بهورزان حاضر در این جلسه آزمون اختصاصی پیرامون مباحث مطرح شده توسط کارشناسان حاضر گرفته شد، تا سطح بهورزان فعال در سطح شهرستان بهارستان به واسطه برگزاری این آزمون سنجیده شده و تصمیمات بعدی به واسطه آن گرفته شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.