جلسه آموزشی کنترل استرس حرارتی و پرتو در بهارستان برگزار گردید

جلسه آموزشی کنترل استرس حرارتی و پرتو با حضور کارشناسان و بازرسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جلسه آموزشی کنترل استرس حرارتی و پرتو در محیط کار در راستای توانمند سازی بازرسان بهداشت حرفه‌ای صبح امروز با حضور کارشناسان و بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در محل سالن اجتماعات این شبکه برگزار گردید.

هونجانی کارشناس مسئول بهداشت حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان بهارستان در این کارگاه آموزشی با اشاره به موضوعاتی نظیر مبانی، تعاریف، منابع تولید و مواردی از این قبیل آموزش‌های کاربردی لازم را به فراگیران حاضر در جلسه ارائه داد.

وی در ادامه با اشاره به لزوم رعایت برخی نکات در بازرسی‌های بهداشتی، عنوان داشت: می بایست توجه داشت که نحوه شناسایی، ارزیابی و کنترل عوامل مذکور در محیط‌های کاری به درستی و بدون نادیده گرفتن موارد پراهمیت انجام شود.

هونجانی باتاکید بر اهداف کنترل استرس حرارتی و پرتو در محیط کار، تصیح کرد: هدف اصلی از شناسایی عوامل زیان‌آور در محیط کار، حفظ سلامتی کارمندان و همچنین بهداشت محیط کار و پرسنل می باشد.

وی درپایان باتوجه به اینکه در تمامی مشاغل و محیط‌های کاری، عوامل و فاکتورهای زیان آور وجود دارد، خاطرنشان کرد: استرس حرارتی و پرتو از جمله این عوامل می باشند که می توانند افرادی را که به آن شغل اشتغال دارند دچار بیماری کنند، که به این نوع بیماری، بیماری ناشی از کار یا بیماری شغلی هم گفته می شود.

لازم به ذکر است که درپایان کارگاه آموزشی کنترل استرس حرارتی و پرتو در محیط کار، توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده، پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.