جلسه آموزشی خبرنگاران بهارستان برگزار شد

جلسه آموزشی خبرنگاران ناحیه 2 بهارستان توسط محمد گل محمدی خبرنگار ارشد این منطقه در اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان برگزارشد. به گزارش بهارستانه، جلسه آموزشی خبرنگاران ناحیه 2 بهارستان توسط محمد  گل محمدی  خبرنگار ارشد ناحیه 2  از ساعت 12 الی15در اتاق سازمان دانش آموزی اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان […]

جلسه آموزشی خبرنگاران ناحیه 2 بهارستان توسط محمد گل محمدی خبرنگار ارشد این منطقه در اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان برگزارشد.

به گزارش بهارستانه، جلسه آموزشی خبرنگاران ناحیه 2 بهارستان توسط محمد  گل محمدی  خبرنگار ارشد ناحیه 2  از ساعت 12 الی15در اتاق سازمان دانش آموزی اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان باحضور 5خبرنگار آموزشی برگزار شد.

روح الله چراغی رئیس سازمان دانش آموزی ناحیه 2 بهارستان در مصاحبه با خبرنگار پانا هدف از برگزاری این جلسه را آموزش خبرنگاران دانش آموزی در جهت پوشش اخبار برنامه های آموزشی و پرورشی دانست و گفت:اطلاع رسانی به موقع برنامه ها موجب تشویق و ترغیب در  اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی می گردد لذا ما با برگزاری این جلسه با توجه به برنامه های کثیر منطقه و یک خبرنگار ارشد در بهارستان 2 سعی بر این داشتیم تا خبرنگاران بیشتری را  در امر اطلاع رسانی جذب کنیم.

گل محمدی نیز در مصاحبه با خبرنگار پانا گفت:با توجه به نقش موثر خبرنگاران در امر اطلاع رسانی برنامه ها ما با برگزاری این جلسه سعی داشتیم تا خبرنگاران دانش آموزی بیشتری را جذب کنیم تا در  امر اطلاع رسانی  ناحیه 2 بهارستان سهمی داشته باشیم.

گل محمدی ادامه داد، ما در این جلسه ضمن تشریح اصول اولیه خبرنگاری به اخلاق خبرنگاری و رعایت امانت داری و صداقت در عرصه خبری اشاره کردیم و امیدواریم دانش آموزان با عمل به موارد ذکر شده به عنوان یک خبرنگار برتر اتخاب و شناخته شوند.

خبرنگار  ارشد پانا بهارستان افزود، ما جلسات دیگری نیز با این عزیزان خواهیم داشت و در نهایت با برگزاری یک آزمون از بین این عزیزان عده ای را به عنوان خبرنگار منتخب انتخاب خواهیم کرد.محمد گل محمدی همچنین از علاقه مندان در  فعالیت عرصه خبری خواست تا با مراجعه به سازمان دانش آموزی ناحیه 2 بهارستان فرم مربوطه را دریافت و پس از گزینش با برگزاری جلسه آموزشی شروع به فعالیت کنند.

 منبع:پانا

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.