جلسه آموزشی برنامه ملی خود مراقبتی در بهارستان برگزار شد

جلسه آموزشی برنامه ملی خود مراقبتی با حضور مراقبین سلامت و کارشناسان بهداشت در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جلسه آموزشی برنامه ملی خود مراقبتی با حضور جمعی از مراقبین سلامت فعال در سطح شهرستان بهارستان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

گفتنی است که این جلسه به همت واحد آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان و با هدف ارائه آموزش‌های نوین به مراقبین سلامت فعال در سطح شهرستان برگزار گردید.

شکوری کارشناس واحد آموزش شبکه بهداشت و درمان بهارستان در این جلسه آموزشی در رابطه با برنامه ملی خود مراقبتی، بیان داشت: اجرای این برنامه در سطح شهرستان منجر به ارتقای سلامت و کیفیت زندگی، افزایش رضایت بیماران، منطقی شدن استفاده از خدمات و همچنین کاهش هزینه‌های سلامت در جامعه می شود.

وی در ادامه با اشاره به شیوه اجرای برنامه ملی خود مراقبتی، تصریح کرد: اجرای این برنامه می تواند صرفه جویی ۷ درصدی در هزینه‌ها را به دنبال داشته باشد که این میزان با گذشت زمان نیز می تواند افزایش پیدا کند، که مطمئناً اجرای برنامه ملی خود مراقبتی نیازمند همکاری شهروندان، مراقبین سلامت و ادارات مربوطه می باشد.

شکوری همچنین نکات و مطالبی مفیدی را در خصوص نحوه استخراج صحیح آمار، ارسال به موقع به واحد آمار و سایر فرم‌های مرتبط به برنامه ملی خود مراقبتی بیان کرد و توضیحاتی پیرامون مطالب مطرح شده به جهت افزایش سطح آگاهی شرکت‌کنندگان در جلسه آموزشی ارائه کرد.

لازم به ذکر است که درپایان این جلسه آموزشی به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.