فرماندار شهرستان بهارستان:

جلسات شورای فرهنگ عمومی در بهارستان هدفمند نمی باشد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: جلسات شورای فرهنگ عمومی در بهارستان بدون وجود دستور کار معین و هدف و با تعارفات مجلسی پیش می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به سخنی امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه “با اصلاح فرهنگ همه امور اصلاح می گردد”، اظهار داشت: بدون تردید اشاعه فرهنگ جامعه سبب بر طرف شدن مشکلات می گردد.

وی با اشاره به هدفمند نبودن، نبود دستور کار معین و وجود تعارفات مجلسی در جلسات شورای فرهنگ عمومی و انتقاد به این موضوع، گفت: در جلسات شورای فرهنگ عمومی عمدتاً ارزش‌های عمومی و معنوی باید مطرح گردد.

سلیمان‌پور همچنین در رابطه با شعار “حمایت از کالاهای ایرانی” عنوان داشت: باتوجه به داشتن منابع طبیعی در این کشور و حمایت از کالاهای داخلی می توانیم به خودکفائی واقعی دست پیدا کنیم.

وی همچنین باتاکید بر لزوم انجام برخی امور در جهت تحقق شعار سال ۹۷، تصریح کرد: ادارات و سازمان‌ها می بایست نمایشگاه‌هایی با عنوان مشاغل خانگی و حمایت از تولیدات داخلی برگزاری نمایند و همچنین ساخت شهرک‌های صنعتی، متمرکز کردن صنایع در این شهرک‌ها و حمایت از صنایع کوچک نیز گامی دیگر در این راستا می باشد که نیازمند توجه ویژه‌ای می باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان به تشکیل جلسه با حضور ده نفر از نخبگان شهرستانی در خصوص بررسی شعار سال اشاره کرد و تاکید داشت: ادارات و سازمان‌های بهارستانی باید صرفاً نسبت به خرید کالاها و اقلام تولید داخل اقدام نمایند.

وی درپایان باتوججه به لزوم بررسی عملکرد نهادها و سازمان‌ها در طول سال در جهت تحقق این شعار، افزود: برخی از تولیدات شهرستان بهارستان نظیر مبل برند می باشند و این گونه تولیدات می بایست از طریق تبلیغات و فرهنگ سازی لازم به دیگران شناسانده شوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.