جشن «دختران فاطمی» در بهارستان برگزار گردید

جشن «دختران فاطمی» با حضور مسئولین شهرستانی و بازیگران سینما در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جشن «دختران فاطمی» با حضور مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان، محمدی رئیس اداره بنیاد شهید امور ایثارگران شهرستان، روح‌الله لطیفیان رئیس سازمان بهزیستی بهارستان، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی دگیر از مسئولین شهرستانی در شهرصالحیه برگزار گردید.

گفتنی است که این مراسم با استقبال هزاران تن از بانوان شهرستان بهارستان و به همت شهرداری شهرصالحیه شامگاه روز گذشته در بوستان بانوان این شهر برگزار گردید.

مراسم مذکور با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در ادامه این برنامه به مجری گری آرزو جعفرپور شروع و با اجرای گروه دستان بینا، میثاق و با حضور امیر تاجیک و کیانوش گرامی ساعات خوشی را برای شهروندان ایجاد کرد.

بنابر این گزارش، ایجاد برنامه‌ای شاد با هدف تکریم مقام دختران، تقدیر از سی تن از دختران نمونه شهرستان بهارستان و همچنین برگزیدگان هفته پژوهش سال ۹۷، از جمله محورهای جشن «دختران فاطمی» بود.

همچنین در حاشیه مراسم مذکور از علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه برای دومین بار متوالی از سوی فرماندار شهرستان، به عنوان پژوهشگر برتر بهارستان تجلیل به عمل آمد و در ادامه از دیگر پژوهشگران برتر نیز تجلیل شد.

لازم به ذکر است که تالیف ۳ اثر و چاپ چندین مقاله در ژورنال‌های ملی و بین المللی از دلایل انتخاب شهردار صالحیه به عنوان پژوهشگر برتر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.