رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان:

جشنواره دفاع مقدس با هدف ابلاغ پیام‌های این دوران به مردم در بهارستان برگزار می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان گفت: در مهرماه سال جاری جشنواره‌ای پیرامون اتفاقات و درس‌های دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی در شهرستان بهارستان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران در رابطه با برگزاری اولین جشنواره نمایش دفاع مقدس در شهرستان بهارستان، عنوان داشت: این جشنواره در دهه اول مهرماه سال جاری در بخش بوستان برگزار خواهد شد.
وی در ادامه باتاکید بر اهداف برگزاری جشنواره نمایش دفاع مقدس، تشریح کرد: این جشنواره با هدف به نمایش کشیدن صحنه‌هایی از رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس در نسیم شهر شهرستان بهارستان برگزار می شود.
آبکار به همکاری شهرداری نسیم شهر و انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بهارستان در برپایی این جشنواره اشاره کرد و گفت: محوریت برگزاری جشنواره نمایش دفاع مقدس در بهارستان، ترویج فرهنگ شهادت و حماسه دفاع مقدس می باشد.
وی همچنین ایستادگی ملی، انسجام اقوام، آزادگی، سرافرازی و حرکت در مدار دین خدا بخش از پیام‌های دوران دفاع مقدس دانست و اذعان داشت: این دوران بدون شک دوران ایستادگی و رشادت می باشد و گنجینه‌ای به شمار می رود که به‌ رغم تلاش‌هایی که در سال‌های گذشته انجام شده تنها به ‌اندازه ذره‌ای از آن برداشت گردیده است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بهارستان در خصوص پیام دوران هشت سال دفاع مقدس، تبیین کرد: پیام این دوران را می بایست به کمک ابتکارات و ابداعات مناسبت‌تری نظیر هنر در اختیار مردم قرار دهیم تا با زبان هنر از دفاع مقدس و آرمان‌های شهدای جنگ تحمیلی یاد کنیم، چراکه همه ما به نوعی مدیون خون شهدای انقلاب اسلامی ایران می باشیم.
وی درپایان باتوجه به اهمیت برگزاری جشنواره مذکور در شهرستان بهارستان، افزود: گروه‌های نمایشی شهرستان در این جشنواره حضور پیدا خواهند کرد و نمایش‌هایی از صحنه‌های ناب دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی را به نمایش خواهند کشید.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.