جشنواره بزرگ اقوام ایرانی در بهارستان برگزار گردید

جشنواره بزرگ اقوام ایرانی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان بهارستان برپا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، اولین جشنواره بزرگ اقوام ایرانی با حضور بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان، محمدحسین اسماعیلی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در محل سالن بحران گلستان گشایش یافت.

سلیمان‌پور در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با اشاره به عملکرد قابل قبول و لایق تقدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، عنوان داشت: شهرستان بهارستان از حضور ملیت‌های مختلفی بهره‌مند‌ است که می توان با کمک گرفتن از این فرهنگ‌ها و آداب و رسوم‌های مختلف شهروندان به تقویت فرهنگ‌سازی و همچنین جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی کمک کرد.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت استفاده از فضاهای فرهنگی شهرستان، تصریح کرد: برگزاری تمایشگاه‌های متعدد در سطح شهرستان و معرفی آداب و رسوم قومیت‌های حاضر در بهارستان از جمله مواردی است که به صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

در ادامه این مراسم معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با ابراز رضایت از برگزاری این نمایشگاه در شهرستان بهارستان، اظهار داشت: بدون شک برگزاری نمایشگاه‌ها و برنامه‌های این چنین در حوزه فرهنگی و هنری  نشاط و پویایی را در بین اقشار مختلف جامعه فراهم می سازد.

وی همجنین هم‌گرایی میان اقوام ایرانی و مسئولین شهرستان را تحسین نمود و گفت: چنین برنامه‌هایی را به عنوان خوراک فرهنگی هنری به جامعه می توان تزریق نمود که عملکرد سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان در این زمینه خوب بوده است.

درپایان لازم به ذکر است که جشنواره بزرگ اقوام ایرانی به مدت ١٠ روز در محل سالن بحران شهرداری شهرگلستان برپا می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.