سرپرست سازمان آتش‌نشانی گلستان:

جسد یک مرد سالخورده در شهرگلستان کشف شد

سرپرست سازمان آتش‌نشانی گلستان گفت: با اطلاع شهروندان، جسد یک مرد سالخورده در یک منزل مسکونی در شهرستان بهارستان کشف گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد سلگی سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان در جمع خبرنگاران با اشاره به مرگ مشکوک یکی از شهروندان، عنوان داشت: بعد از ظهر روز گذشته جسد مرد سالخورده‌ای در یکی از خانه‌های قدیمی این شهر کشف شد.

وی در ادامه باتشریح جزئیات کشف جسد این شهروند گلستانی، تبیین کرد: حادثه محبوس شدن مردی سالخورده در خانه‌ای در شهرستان بهارستان ساعت ۱۴ روز گذشته به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان اعلام گردید که نیروهای این سازمان به سرعت در محل مورد نظر حضور پیدا کردند.

سلگی در رابطه شرایط مرد محبوس شده در این منزل مسکونی، اظهار داشت: با ورود مأموران آتش‌نشانی شهرگلستان به داخل منزل، جسم بی‌جان مرد سالخورده‌ای در خانه مشاهده شد که به نظر می رسید ساعت‌ها از مرگ این مرد می گذرد و خبر این حادثه دیر به سازمان آتش‌نشانی اعلام شده است.

وی همچنین با بیان اینکه جسد مذکور دچار فساد شده بود، تصریح کرد: مأموران سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان با تحویل متوفی به عوامل نیروی انتظامی شهرستان بهارستان علاوه‌بر برقراری ایمنی در محل حادثه به عملیات خود خاتمه دادند.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه می بایست علت مرگ و زمان مرگ فرد متوفی مشخص گردد، خاطرنشان کرد: به همین منظور جسد برای تشخیص علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی شهرستان بهارستان منتقل گردید.

درپایان لازم به ذکر است بروز حوادث مختلف این چنینی در شهرگلستان می تواند باعث نگرانی شهروندان شود و بدون شک نیازمند توجه ویژه مسئولین بهارستانی به حوادث اخیر در این شهر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.