شهردار نسیم شهر:

جزئیات بودجه ۹۷ نسیم شهر به زودی اعلام می شود/ طرح استقبال از بهار در نقاط مختلف شهر در دست اجراست

شهردار نسیم شهر گفت: پروژه‌های بهسازی، جدولگذاری و اصلاح هندسی معابر سطح شهر با سرعت مناسبی درحال اجرا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با اشاره به برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولان و دیدار با ساکنین خیرآباد، اظهار داشت: ۷ میلیارد تومان بودجه به جهت توسعه خیرآباد و رفع مشکلات موجود اختصاص داده شده است.

وی در ادامه با اشاره به نزدیک سال جدید و تخصیص بودجه شهرها، تشریح کرد: به زودی جزئیات بودجه سال ۱۳۹۷ از طریق نشریات و رسانه‌های شهرستان بهارستان به اطلاع عموم شهروندان نسیم شهری خواهد رسید.

شوندی همچنین به اجرای جهادی طرح استقبال از بهار اشاره کرد و گفت: در راستای اجرای این طرح، عملیات جدولگذاری در کوچه نو بهار، انتهای خیابان سهند وجه آباد و دیگر مناطق شهر که نیاز به جدولگذاری دارند درحال انجام می باشد.

وی باتاکید بر اینکه پروژه پارک بزرگ باغ امامی نیز از روند خوبی برخوردار است، عنون داشت: اجرای عملیات بتن ریزی، کفپوش و خاکبرداری در پارک بزرگ ۲۰ هکتاری باغ امامی نسیم شهر هم اکنون درحال اجرا بوده و با سرعت مناسب و قابل قبولی درحال پیشرفت است.

شهردار نسیم شهر در رابطه با اصلاحات معابر سطح شهر در طرح استقبال از بهار، گفت: عملیات اصلاح هندسی، جدولگذاری تقاطع بلوار الغدیر و خیابان شورا در مراحل پایانی خود بوده و به زودی تکمیل خواهد شد.

وی درپایان باتوجه به اینکه طرح استقبال از بهار در نقاط مختلف شهر درحال اجرا است، خاطرنشان کرد: عملیات مخلوط ریزی و تسطیح در کوچه شهدای کارگر یا همان اراضی تهرانی احمد آباد نیز به منظور سهولت شهروندان و مسافران نوروز در عبور و مرور توسط واحد معاونت امور زیربنایی شهرداری نسیم شهر در دست اجرا است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.