شهردار شهرصالحیه:

جداسازی آبیاری فضای سبز شهری از آب آشامیدنی در دستور کار شهرداری شهرصالحیه قرار دارد

شهردار شهرصالحیه گفت: پروژه جداسازی آبیاری فضای سبز شهری از آب آشامیدنی با خرید دو حلقه چاه آب در شهرصالحیه درحال اجرا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به اینکه نباید از آب شرب برای آبیاری فضای سبز استفاده کرد، عنوان داشت: در همین راستا تفکیک و جداسازی آبیاری فضای سبز شهری از آب آشامیدنی در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار گرفته است.

وی در ادامه با بیان اقدامات انجام شده در این راستا در سطح شهرصالحیه، تصریح کرد: شهرداری شهرصالحیه در این راستا اقدام به خرید دو حلقه چاه آب کرده است و برنامه‌ریزی‌های لازم را پیرامون این جداسازی انجام داده است.

قربانی در رابطه با جزئیات موضوع آب مورد استفاده برای آبیاری فضای سبز، بیان داشت: از جمله اولویت‌ها در خصوص برنامه کاری شهرداری شهرصالحیه موضوع جداسازی و تفکیک انشعاب آب شرب آشامیدنی از شبکه آبیاری فضای سبز شهری می باشد که در گذشته این امر با خرید آب در حجم تانکرهای آبی انجام می شد.

وی همچنین به آثار مثبت اقدامات صورت گرفته در راستای آب مورد استفاده برای آبیاری فضای سبز، تبیین کرد: به دنبال اقدام مذکور و با بهره‌برداری کامل از موجودی آب دو حلقه چاه خریداری شده، خریداری آب به جهت آبیاری فضای سبز به حداقل رسانده خواهد شد.

شهردار شهرصالحیه باتاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع و احترام به شهروندان، گفت: جلسات ملاقات مردمی در ساختمان شهرداری به جهت ارتباط بی‌واسطه با شهروندان برپا می گردد که در آن شهروندان می توانند به بیان مشکلات و طرح مسائل خود بپردازند.

وی درپایان باتوجه به هدف برگزاری جلسات ملاقات مردمی، خاطرنشان کرد: این جلسات با هدف حل مشکلات و رفع دغدغه‌های شهروندان در جهت خدمت‌رسانی هرچه بیشتر و با کیفیت‌تر در زمینه‌های مختلف مدیریت شهری برگزار می گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.