شهردار شهرصالحیه:

جبران خسارات وارده بر بدنه و سایر زیرساخت‌های شهری درحال اجرا می باشد

شهردار شهرصالحیه گفت: پس از پایان ناآرامی‌های اخیر روند جبران خسارات وارده بر بدنه و سایر زیرساخت‌های شهری مناسب و قابل قبول می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به روند قابل قبول بازسازی ساختمان شهرداری، عنوان داشت: تدابیر و اقدامات موثر و قابل قبولی را در راستای جبران خسارات وارده به ساختمان مرکزی مدیریت شهری صالحیه اتخاذ کرده‌ایم.

وی در ادامه با بیان اینکه درحال حاضر شرایط کیفی عملیات عمرانی در سطح شهر مطلوب می باشد، تصریح کرد: مطمئناً آنچه می بایست پس از آرام شدن شرایط محیطی از لوث اشرار و اراذل دست نشانده بیگانگان رخ دهد، جبران خسارات وارده بر بدنه و سایر زیرساخت‌های شهری می باشد که این روند در  شهرصالحیه درحال اجرا است.

قربانی در رابطه با وضعیت فعلی شهرصالحیه پس از ناآرامی‌های اخیر، گفت خوشبختانه با وفاق رویه و همدلی میان شورای اسلامی این شهر و مجموعه شهرداری صالحیه موفق به انجام اقدامات لازم در جهت رفع خسران و پاکسازی جلوه شهر از نازیبایی‌ها شده‌ایم.

وی همچنین به بازسازی و مرمت ساختمان شهرداری شهرصالحیه اشاره کرد و بیان داشت: بر اساس بازدیدهای صورت گرفته هم اکنون اقدامات عمرانی در این ساختمان با سرعت مطلوبی پیش می رود که امیدواریم با کمک رسانی سایر نهادهای مسئول و ذیربط بتوانیم بستری مناسب به منظور تکریم دوباره مراجعان و شهروندان این شهر ایجاد نماییم.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه نمی توان خدمات‌رسانی مجموعه مدیریت شهری را تا پایان پروژه بازسازی ساختمان اصلی متوقف کرد، خاطرنشان کرد: ساختمان سرای محله گل‌های بهشت شهرداری صالحیه تا اتمام مراحل کار عمرانی در ساختمان مذکور محل ارجاع مراجعین و شهروندان می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.