ثبت یک شاهکار جدید به نام شهرداری گلستان/ کمانچه دوران «کاویانی» امروز صدایش درآمد

همزمان با حضور کاویانی به عنوان شهردار شهرگلستان، خدماتی از سوی یک شرکت به کارکنان شهرداری گلستان ارائه شد که تازه‌ترین فاجعه در این شهرداری را رقم زد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با حضور کاویانی به عنوان شهردار شهرگلستان، خدماتی از سوی یک شرکت به کارکنان شهرداری گلستان ارائه شد که بر اساس آن افراد شاغل در شهرداری می توانستند تا سقف ۲۰ میلیون تومان به صورت اقساطی از یک برند خاص لوازم خانگی خریداری کنند.

گفتنی است که بعد از اینکه تعدادی از کارکنان از این خدمات بهره‌مند شدند، برخی از آن‌ها در پرداخت اقساط کوتاهی کردند و همین امر موجب شد طبق توافق شهرداری و آن شرکت، اقساط کالاها از حقوق کارکنان کسر و به حساب این شرکت واریز شود.

حالا اصل ماجرا از همینجا آغاز می شود، یعنی از جایی که اقساط از حقوق کارکنان کسر می شد اما به تشخیص مدیران شهرداری شهرگلستان به حساب آن شرکت واریز نمی شد و از همین نقطه فاجعه جدید مجموعه مدیریت شهری آغاز می شود.

بنابر این گزارش، امروز تعداد قابل ملاحظه‌ای از کارکنان شهرداری شهرگلستان مانده‌اند و مبلغ قابل توجهی جریمه تاخیر پرداخت اقساط که باید بپردازند و این درحالی است که اقساط مذکور به صورت ماهانه از حساب آن‌ها کسر شده است.

درپایان لازم به ذکر است که حالا بعد از این که آقای کاویانی از این شهر رفته کارکنان شهرداری باید یقه چه کسی را بگیرند؟ جریمه‌ای که به این کارمندان از همه جا بی‌خبر تحمیل می شود را چه کسی عهده‌دار خواهد شد؟ از آنجایی که گفته می شود حدود ۴۰۰ نفر از پرسنل دچار این مشکل شده‌اند، مجموع رقم جریمه‌ای که شکل گرفته چه عدد قابل توجهی می شود؟ اقساطی که از حساب حقوق افراد کم می شده کجا می رفته که این حجم از بدهی و جریمه را به بار آورده است؟ … این همه سئوال را چه کسی باید پاسخ بدهد؟

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.