سرپرست شهرداری شهرگلستان:

تکمیل پروژه زیرگذر سه راهی آدران تحولی در ترافیک جاده ساوه ایجاد خواهد کرد

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: تکمیل پروژه زیرگذر سه راهی آدران سبب رفع بخش اعظمی از مشکلات ترافیکی شهرگلستان و جاده ساوه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب سرپرست شهرداری شهرگلستان با اشاره به شرایط پیشرفت پروژه زیرگذر سه راهی آدران، بیان داشت: با شروع فاز دوم پروژه زیرگذر سه راهی آدران و آسفالت آن، مسیر شهرگلستان به سمت شهرستان رباط کریم به‌زودی بازگشایی خواهد شد.

وی در ادامه به اشاره به بازدید از آسفالت پروژه زیر گذر سه راهی آدران، تشریح کرد: این پروژه یکی از پروژه‌های مهم ترافیکی شهرگلستان محسوب می شود که در کمترین مدت زمان ممکن از آغاز اجرا به مرحله آسفالت رسیده است.

علیرضا عرب باتاکید براینکه به‌زودی مسیر محور گلستان به رباط کریم بازگشایی می شود، اظهار داشت: پس از اتمام پروژه زیرگذر سه راهی آدران بسیاری از مشکلات ترافیک شهری گلستان رفع خواهد شد.

وی با تشکر از صبر و شکیبایی شهروندان شهرگلستان در طول این مدت، تصریح کرد: با اتمام پروژه زیرگذر سه راه آدران حجم چشمگیری از ترافیک و تصادفات جاده ساوه که سبب نارضایتی شهروندان بهارستانی بود، کاسته خواهد شد.

سرپرست شهرداری شهرگلستان همچنین به درحال اجرا بودن پروژه‌های دیگر در رابطه با بازگشایی و تعریض معابر شهری اشاره کرد و گفت: طرح تعریض و بازشگایی معابر شهری درحال اجرا می باشد و مطمئناً با بهره‌برداری پروژه تقاطع غیرهمسطح سه راهی آدران تحولات چشم‌گیری در زمینه عمران و آبادانی شهرگلستان و نحوه ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان صورت می گیرد.

وی درپایان باتوجه به اینکه تکمیل پروژه زیرگذر سه راهی آدران جزو اتفاقات بزرگ در شهرداری گلستان است، خاطرنشان کرد: تکمیل این پروژه تحول بزرگیدر رفع مشکلات ترافیکی سه راهی آدران ایجاد می کند و مطمئناً پس از بهره‌برداری از آن، خبری از ترافیک‌های سنگین این قسمت از جاده ساوه نخواهد بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.