رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

تکمیل پروژه اتصال صالحیه به واوان با تاخیر انجام خواهد شد/ بزرگترین مجموعه فرهنگی بهارستان درحال ساخت است

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: باتوجه به افزایش نامتعارف قیمت مصالح، بهره‌برداری از پروژه اتصال صالحیه به واوان به سال آینده موکول گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه با اشاره به لزوم افزایش سرانه‌های فرهنگ شهر، عنوان داشت: بزرگترین مجموعه چند منظوره فرهنگی شهرستان بهارستان درحال حاضر به همت بخش خصوصی و شهرداری شهرصالحیه درحال ساخت است.

وی در رابطه با جزئیات اجرای این پروژه در شهرصالحیه، تشریح کرد: این مجموعه که با بهره گیری از تکنیک‌های ایرانی – اسلامی در تلاش است تا زمینه‌ای مناسب برای رشد استعدادهای تحصیلی و رونق کتابخوانی در میان طیف‌های مختلف جامعه را فراهم بیاورد در محدوده انتهای خیابان سی متری ولی عصر (عج) و با دسترسی بهینه به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید

دهقان‌نیری باتاکید بر اهمیت اجرا و تکمیل پروژه مذکور، اظهار داشت: با گشایش این طرح سرانه فرهنگی شهرصالحیه در ۵ سال اخیر به ازای هرکدام از شهروندان با ۲ متر مربع رشد مواجه خواهد شد، که افزایش قابل توجهی به شمار می رود.

وی همچنین در خصوص تکمیل پروژه اتصال صالحیه به واوان، تبیین کرد: به دلیل افزایش نرخ مصالح تکمیل پروژه اتصال صالحیه به واون به سال آینده موکول شده است و این پروژه که پیشانی طرح‌های عمرانی شهرداری و شورای اسلامی شهرصالحیه می باشد درحال حاضر بیش از ۸۵ درصد پیشرفت به خود دیده است.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه درپایان باتوجه به تاخیر ایجاد شده در تکمیل این پروژه، خاطرنشان کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهرصالحیه قصد داشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را با گشایش این پروژه جشن بگیرد اما افزایش نامتعارف قیمت مصالح و همچنین خالی بودن خزانه شهرداری تکمیل این طرح را به سال آینده ۹۸ موکول کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.