سرپرست شهرداری شهرگلستان:

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار گرفته است

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام به عنوان اولین گام در حرکت قطار پیشرفت شهرگلستان، در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان در جمع خبرنگاران در رابطه با وضعیت پروژه‌های عمرانی سطح شهر، عنوان داشت: درحال حاضر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام جزو ‌های اصلی مجموعه مدیریت شهری گلستان به شمار می رود.

وی در ادامه با بیان وظایف اصلی مجموعه مدیریت شهری، تصریح کرد: اصلاح و ساماندهی ساختار اداری و همچنین انجام پروژه‌های عمرانی دو اصل از مولفه‌های مهم مدیریت شهری به شمار می رود، که امروز این دو اصل را به شکل ویژه در دستور کار قرار داده‌ایم.

فرزین با اشاره فعالیت خود در مجموعه مدیریت شهری گلستان، اذعان داشت: از ابتدای فعالیت خود شروع پروژه‌های عمرانی به صورت ضربتی در دستور کار قرار دادم و از سوی دیگر اصلاح ساختار اداری شهرداری که بدون تردید جزو خواسته‌های به حق شهروندان بود با جدیت در مجموعه مدیریت شهری آغاز گردید.

وی همچنین به اهمیت اجرای تمامی امور محوله به مدیریت شهری باید به موازات یکدیگر اشاره کرد و گفت: بنا به همین دلیل هیچ یک از وظایف خود غافل نخواهیم شد و در حد توان در جهت اجرای وظایف خود تلاش می کنیم تا شهروندان گلستانی از مجموعه مدیریت شهری راضی باشند که بدون تردید این نتیجه هم بدون توجه به برنامه‌ریزی دقیق و اصولی و همچنین پیگیری مجدانه به دست نخواهد آمد.

سرپرست مدیریت شهری گلستان درپایان باتوجه به مشکلات موجود در شهر و همچنین مجموعه مدیریت شهری، خاطرنشان کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی به عنوان یک اصل مهم برای شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر می باشد تا در راستای رفع مشکلات گام‌های بزرگتری برداشته شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.