شهردار شهرگلستان:

تکریم خانواده‌های شهدا جزو الویت‌های شهرداری شهرگلستان می باشد

شهردار شهرگلستان گفت: تکریم خانواده‌های شهدا به ویژه در هفته دفاع مقدس در راستای تقدیر از صبر و از خودگذشتگی این خانواده‌ها جزو الویت‌های شهرداری شهرگلستان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رحیم پرچگانی شهردار شهرگلستان باتاکید بر جایگاه ویژه خانواده‌های شهدا در جامعه، اذعان داشت: خانواده‌های شهدا و جانبازان با صبر و استقامت خود به ملت ایران درس آزادگی و ایستادگی آموختند.

وی در ادامه به برگزاری مراسم گردهمایی پدران و مادران شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: این مراسم با حضور خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران و جمعی از مسئولین شهرستان بهارستان برگزار گردید.

پرچگانی با بیان اینکه برگزاری این قبیل مراسم‌ها از اهمیت بالایی در جامعه امروز برخوردار می باشد، تصریح کرد: بدون شک آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان می باشیم.

وی همچنین در رابطه با وظایف مردم و مسئولین در برابر خانواده‌های شهدا، اظهار داشت: تکریم از این خانواده‌ها یک وظیفه ذاتی برای ما خادمین می باشد چراکه این‌ها از عزیزترین‌های خود در راه انقلاب گذشتند و ثمره آن موجب عزت و افتخار این نظام شد.

شهردار شهرگلستان با اشاره به قرارگیری موضوع رسیدگی به خانواده‌های شهدا در دستور کار مجموعه مدیریت شهری، تبیین کرد: در شهرداری شهرگلستان ما این اصل را یکی از اولویت‌های کاری خود قرار دادیم تا بتوانیم دین خود را نسبت به خانواده‌های معظم شهدا به نحو شایسته ادا کنیم.

وی درپایان باتوجه به اقدامات مجموعه مدیریت شهری در راستای تکریم خانواده‌های شهدا، افزود: در همین راستا در هفته دفاع مقدس کلیه ایثارگران، جانبازان، برادران شهید و فرزندان ایثارگران و جانبازان از سوی شهرداری تجلیل می شوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.