سرپرست شهرداری شهرصالحیه:

تکریم ارباب رجوع سرلوحه شهرداری شهرصالحیه است/ موفقیت منوط به مشارکت همه کارکنان است

سرپرست شهرداری شهرصالحیه گفت: بدون تردید رسیدن به موفقیت و توسعه در گرو همراهی و همکاری تمامی کارکنان یک مجموعه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد آگاهی‌مند سرپرست شهرداری شهرصالحیه در جمع خبرنگاران باتاکید بر لزوم خدمت صادقانه به شهروندان، عنوان داشت: شفافیت‌سازی و همچنین تکریم ارباب رجوع می بایست سرلوحه تمامی کارکنان شهرداری صالحیه باشد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری نشست هم‌اندیشی با مسئولین واحدها، تصریح کرد: نشست مذکور با رویکرد ارائه و بررسی عملکرد یک ماهه اخیر واحدها با حضور مسئولین و همکاران در محل شهرداری شهرصالحیه برگزار گردید که شرایط باتوجه به گزارش‌های ارائه شده قابل قبول بود.

آگاهی‌مند با بیان اینکه وظایف تمامی واحدهای مجموعه مدیریت شهری صالحیه مشخص و روشن است، اظهار داشت: همه واحدها ملزم به ارائه طرح و برنامه در راستای توانمندسازی واحد خود و همچنین ارتقاء خدمات به شهروندان شهرصالحیه می باشند.

وی همچنین به اهمیت بهبود روز افزون خدمات شهرداری شهرصالحیه و رفع هرگونه نقص موجود اشاره کرد و گفت: به روزرسانی، پویایی و کارآمدتر کردن سیستم شهرداری از جمله برنامه‌هایی می باشد که باعث کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمد قانونی مجموعه مدیریت شهری می شود.

سرپرست شهرداری شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه توسعه و موفقیت منوط به مشارکت و همراهی همه کارکنان است، خاطرنشان کرد: شاخصه‌ موفقیت در هر سازمان ارتباطی مستقیم با نحوه عملکرد کارکنان آن دارد بنابراین مسئولین واحدها می بایست با دقت نظر و همچنین حساسیت در کار بتوانند در پیشبرد اهداف شهرداری مؤثر باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.