توقیف 2 شناور متجاوز عربستانی در سواحل خوزستان

فرمانده پایگاه دریابانی ماهشهر از دستگیری 10 تن از اتباع غیرمجاز دو فروند شناور با ملیت عربستانی در سطح حوزه استحفاظی خود خبر داد. به گزارش بهارستانه به نقل از فارس ،  کرم‌رضا پیریایی در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای برخورد با هرگونه تجاوز مرزی و انسداد مرز، ماموران این یگان در حین گشت‌زنی […]

فرمانده پایگاه دریابانی ماهشهر از دستگیری 10 تن از اتباع غیرمجاز دو فروند شناور با ملیت عربستانی در سطح حوزه استحفاظی خود خبر داد.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس ،  کرم‌رضا پیریایی در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای برخورد با هرگونه تجاوز مرزی و انسداد مرز، ماموران این یگان در حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی ناو گروه شناوری متوجه ورود دو فروند شناور با ملیت عربستانی با خدمه هندی شدند که اقدام به تجاوز و صید غیر‌مجاز در صیدگاه‌های جمهوری اسلامی ایران نموده‌اند که مرزبانان این پایگاه با هوشیاری و دقت کامل توانستند متجاوزان مرزی را دستگیر کنند.

فرمانده پایگاه دریابانی ماهشهر تعداد دستگیر شدگان را 10 نفر بیان کرد و افزود: پس از بررسی شناورهای توقیفی مقدار 220 کیلوگرم صید غیر مجاز کشف و ضبط شد.

پیریایی گفت: دراین راستا 10 نفر متجاوز دستگیر و 2 فروند شناور توقیف شد که متجاوزان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/2329/ش/گ1003

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.