توضیحات فرماندار بهارستان درباره حل مشکلات زیستی شرکت پاژن

فرماندار بهارستان گفت : ما تصمیماتی در این باره گرفتیم و با معاون استاندار تهران نیز مرور کردیم و به یاری خدا ضمن حفظ این فرصت شغلی در شهرستان ،مشکلاتش را در یک بازه زمانی مشخص برطرف می کنیم .     به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ،بیژن سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان […]

فرماندار بهارستان گفت : ما تصمیماتی در این باره گرفتیم و با معاون استاندار تهران نیز مرور کردیم و به یاری خدا ضمن حفظ این فرصت شغلی در شهرستان ،مشکلاتش را در یک بازه زمانی مشخص برطرف می کنیم .

 

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ،بیژن سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان درباره معضلات زیست محیطی شرکت پاژن توضیح داد: شرکت پاژن برای ما یک شرکت مولد محسوب می شود که در زمینه تولید فرآورده های لبنی و ایجاد فرصت شغلی برای شهرستان بهارستان بسیار حایز اهمیت است .

وی افزود : بحثی که درباره مشکلات زیست محیطی این شرکت مطرح است صرفا به بوی بدی است که ازاین شرکت ایجاد می شود و همشریان عزیزی که در مجاورت این شرکت قرار دارند را اذیت می کند و ما به این موضوع واقف هستیم زیرا ساختمان فرمانداری هم در همسایگی این شرکت قرار دارد و این بوی بد ما را هم ناراحت می کند .

او بیان اینکه سایر مشکلات زیست محیطی را دوستان در شرکت پاژن برطرف کرده اند،درباره بوی بد این شرکت تصریح کرد : ما تصمیماتی در این باره گرفتیم و با معاون استاندار تهران نیز مرور کردیم و به یاری خدا ضمن حفظ این فرصت شغلی در شهرستان ،مشکلاتش را در یک بازه زمانی مشخص برطرف می کنیم .

فرماندار بهارستان درباره این سوال که دام های این شرکت را آیا انتقال می دهید گفت :با تصمیماتی که گرفتیم انشاء الله این مشکل را حل می کنیم

این سخنان در حالی است که هفته گذشته رضا شایسته سرپرست اداره محیط زیست شهرستان بهارستان با انتقاد از مشکلات زیست محیطی شرکت پاژن ، خواستار عزم مسئولین برای انتقال این شرکت شده بود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.