بخشدار بخش بوستان:

توسعه کتابخانه‌های بخش بوستان در دستور کار بخشداری قرار گرفت

بخشدار بخش بوستان گفت: برنامه‌های خوبی برای توسعه کتابخانه‌ها و گسترش امکانات این چنینی در بخش بوستان در دستور کار قرار دارد تا بتوان به این طریق به رشد و پیشرفت استعدادهای جوان کمک کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدمحسن موسوی بخشدار بخش بوستان در رابطه با رسیدگی به کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در این بخش، بیان داشت: بدون شک توسعه مراکز فرهنگی مانند کتابخانه‌ها از جمله نیازهای اساسی جهان امروز به شمار می رود که در بخش بوستان نیز توجه ویژه‌ای به این امر داریم.

وی در ادامه به اقدامات بخشداری بخش بوستان در راسای توسعه کتابخانه‌های این بخش اشاره کرد و گفت: در انجمن و سطح بخش، برنامه‌های خوبی با کمک سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان و نهاد کتابخانه‌ها تصویب و پیش بینی شده و قرار است کتابخانه‌ها را توسعه دهیم.

موسوی باتاکید بر اینکه شهرستان بهارستان به ویژه بخش بوستان، جمعیت انبوه اما وسعت محدود دارد، تصریح کرد: به همین منظور در بهره گیری از فضای لازم با محدودیت‌هایی روبه‌رو می باشیم.

وی با بیان اینکه توسعه فضاهای فرهنگی مدنظر دهیاری‌های بخش بوستان است، اذعان داشت: بخشی از این طرح در اختیار نهاد کتابخانه‌ها قرار خواهد گرفت تا جوانان و افراد با استعداد منطقه بتوانند استفاده کافی و لازم را از امکانات در دست ایجاد، ببرند.

بخشدار بخش بوستان همچنین در خصوص اهمیت تلاش در جهت بهبود کمی و کیفی منابع و فضاهای علمی و فرهنگی این بخش، تبیین کرد: ما در سطح بخش بوستان برنامه‌های مناسبی پیش بینی کرده‌ایم  و به امید خدا، این فضاها توسعه پیدا خواهند کرد.

وی درپایان باتوجه به داشتن استعدادهای خوب در منطقه، افزود: خوشبختانه افراد با استعداد و نخبه‌ای از روستاهای بخش بوستان نظیر روستای اورین به کشور معرفی شده‌اند و ما باید تلاش خودمان را افزایش دهیم تا بتوانیم جوانان را به سمت و سویی سوق دهیم تا بتوانند از این منابع به درستی استفاده کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.