شهردار شهرگلستان:

توسعه پایدار و تأمین سلامت فکری جامعه در گرو به‌کارگیری استعدادها می باشد

شهردار شهرگلستان گفت: برای رسیدن به توسعه پايدار و تأمين سلامت فكری جامعه می بایست از استعدادها و افراد شایسته استفاده کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان باتاکید بر اهمیت کار کردن در دین اسلام، بیان داشت: دین مبین اسلام به عنوان ارائه‌گر عالی تصویر سازندگی و تحول، قداست کار و مجاهدت را تا مرتبه اعلای شهادت و جهاد در راه خدا اعتلا بخشیده است.

وی در ادامه با اشاره به لزوم ایجاد فرهنگ کار در جامعه، تصریح کرد: فرهنگ کار در حقیقت عالی‌ترین تصویر سازندگی و تحول به شمار می رود و بدون تردید کارگران در رأس این سازندگی و تحول می باشند.

علیرضا عرب همچنین به تعبیر کار در فرهنگ ایرانیان و دین اسلام اشاره کرد و گفت: در فرهنگ ما کار جوهره اصلی و مایه قوام زندگی انسان به شمار می رود و در فرهنگ دینی نیز کار به عنوان عامل سعادت و رستگاری حیات دنیوی و اخروی در قالب یک امر ممقدس مورد احترام و بزرگداشت بوده است.

وی با بیان اینکه فرهنگ کار نیازمند رعایت برخی نکات می باشد، اذعان داشت: در این فرهنگ رمز پیشرفت، توسعه پایدار و همچنین تأمین سلامت فکری و پویایی جامعه در گرو بها دادن به کار و تلاش و به ویژه به بها دادن و به کارگیری استعدادها و اندیشه‌های خلاق و سرشار از نبوغ نهفته در سرمایه‌های انسانی ساعی و کارآمد می باشد.

شهردار شهرگلستان درپایان کارگران را قشر شریف و نیروی محرکه چرخه اقتصاد کشور دانست و خاطرنشان کرد: این قشر جزو اقشاری به شمار می رود که خدمت صادقانه و تلاش را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند و در تحقق شعار سال ۹۷ یعنی “حمایت از کالای ایرانی” نقش به سزایی را ایفا می نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.