رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

توسعه همه جانبه شهری جزو اهداف اصلی شورای اسلامی شهرصالحیه می باشد

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: توسعه همه جانبه شهری و تحقق يک زندگی توأم با معنويت، آرامش و اميد برای شهروندان، جزو اهداف شورای اسلامی شهر می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه با ابراز امیدواری نسبت به رشد فزاینده شهرصالحیه در سال جاری، اظهار داشت: در سالی که در پیش است باردیگر شاهد زمینه‌سازی برای بهره‌گیری از امکانات داخلی و خارجی برای پیشرفت کشور و بهبود زندگی جامعه‌مان در همه عرصه‌ها خواهیم بود.

وی در ادامه با تبریک سال نو به شهروندان شهرصالحیه، گفت: آرزوی همه ما زندگی در شهری اخلاقی، زیبا، ایمن، شاد، آباد و توسعه یافته  می باشد که بدون تردید در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان، در سال ۹۷ در شهری با اخلاق‌تر، زیباتر، ایمن‌تر، توسعه یافته‌تر، آبادتر و شاداب‌تر از امروز به استقبال بهار خواهیم نشست.

دهقان‌نیری با بیان اینکه عده‌ای در خواب غفلت به سر می برند، اظهار داشت: عید نوروز فرصت مناسبی برای بازگشت به خود و انقلاب درون است و با زدودن غبار و هرگونه سیاهی دل و جان، این موضوع عینیت می یابد.

وی همچنین خدمت به شهر و شهروندان را هدف اصلی شورای اسلامی شهرصالحیه برشمرد و تصریح کرد: در راستای توسعه همه جانبه شهری و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش و امید، لحظه‌ای از تلاش و خدمت رسانی به شهر و شهروندان دست برنخواهیم داشت.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه پیشرفت هرچه بهتر شهرصالحیه نیازمند همکاری و همراهی شهروندان می باشد، خاطرنشان کرد: آحاد مردم ولایتمدار شهرصالحیه می بایست همگام با مسئولین در جهت دستیابی به شهری آباد، لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش بر ندارند، تا با کمک یکدیگر شهر خود را بیش از پیش آباد کنیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.