عضور شورای اسلامی نسیم شهر:

توسعه فرهنگی در نسیم شهر جزو ضرورت‌ها به شمار می رود/ توسعه همه جانبه امکانات در دستور کار قرار دارد

عضور شورای اسلامی نسیم شهر گفت: توسعه فرهنگی جزو نیازهای امروز نسیم شهر می باشد، چراکه این شهر نیازمند یک انقلاب فرهنگی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ابراهیم ابراهیمی عضور شورای اسلامی نسیم شهر درجمع خبرنگاران باتاکید بر اهمیت توسعه فرهنگی در نسیم شهر، عنوان داشت: درحال حاضر این موضوع در اولویت کارهای شورای اسلامی شهر و شهرداری قرار گرفته است.

وی در ادامه با بیان اینکه توسعه فرهنگی فرآیند کمی و کیفی است که بر تمام ابعاد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شهر تاثیر می‌گذارد، تصریح کرد: در نسیم شهر  به معنای واقعی کلمه به یک انقلاب فرهنگی در راستای توسعه امکانات و تجهیزات در این عرصه نیاز داریم.

ابراهیمی در رابطه با برنامه‌ها و اقدامات کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی نسیم شهر، بیان داشت: از آغاز به کار دوره پنجم شورای اسلامی شهر تا به امروز در تعامل با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، امام جمعه بخش بوستان،  اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و… سعی کردیم  از فعالیت‌های فرهنگی این نهادها در براساس قانون حمایت کنیم.

وی همچنین به اجرای برنامه برای  تجلیل از قهرمانان و افتخارآفرینان نسیم شهر اشاره کرد و گفت: علاوه‌بر این اقدام، پیگیری مشکلات مربوط به کشتی فرنگی نسیم شهر را نیز در دستور ککار قرار دادیم و در رابطه با این مشکلات، جلسه‌ای با رئیس اداره ورزش و جوانان بخش بوستان داشتیم که در طول این جلسه موانع موجود مطرح شد که البته شورای اسلامی شهر در جهت رفع مشکلات اعلام آمادگی کرده است.

عضو شورای اسلامی نسیم شهر درپایان باتوجه به موضوع توزیع عادلانه پروژه‌ها و خدمات  شهرداری در سطح شهر، خاطرنشان کرد: بعضی از خدمات مجموعه مدیریت شهری مانند آسفالت و جدولگذاری می بایست در همه جای شهر انجام شود،  اما برخی خدمات باید در سطح شهر به نسبت عادلانه توزیع گردد و تلاش و عزم ما بر این است که اعتبارات هم به صورت عادلانه و صحیح در تمام سطح شهر هزینه شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.