عضو شورای اسلامی شهرصالحیه:

توسعه راه‌ها شهرصالحیه را از بن بست خارج خواهد کرد

عضو شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: بحث توسعه راه‌ها که جزو مهم‌ترین امور در مدیریت شهری است، می تواند شهرصالحیه را از بن بست خارج کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد دهقان عضو شورای اسلامی شهرصالحیه با اشاره به اهمیت موضوع توسعه راه‌ها و معابر شهری، عنوان داشت: توسعه راه‌های شهری از جمله زیرساخت‌های بسیار مهم در حوزه مدیریت شهری به حساب می آید.

وی در ادامه به لزوم توجه به این امر در شهرصالحیه اشاره کرد و گفت: توسعه راه‌ها در صالحیه می تواند سبب خروج این شهر از بن بست موجود و ایجاد گشایش‌های جدید به سمت شهرهای همجوار شود.

دهقان همچنین به پروژه‌های درحال اجرا در راستای توسعه راه‌ها در صالحیه اشاره کرد و گفت: در همین راستا پروژه اتصال محور سی متری ولی عصر (عج) به شهرک واوان و همچنین کمربندی اسلامشهر درحال اجرا می باشد که از پروژه‌های مهم در دست اقدام شهرداری صالحیه به شمار می رود و هم اکنون مراحل پایانی خود را می گذراند.

وی در رابطه با ثمرات تکمیل پروژه کمربندی صالحیه به واوان، تصریح کرد: با اتمام و بهره برداری از پروژه کمربندی شهرصالحیه به شهرک واوان رونق بیشتری را در صالحیه شاهد خواهیم بود و بی‌تردید این پروژه بر کاهش حجم بار ترافیکی محور جاده ساوه نیز موثر می باشد.

عضور شورای اسلامی شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه اقدامات علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه در راستای پیشرفت شهر قابل قبول است، افزود: داشتن یک شهردار پیگیر، پرتلاش و توانمند جزو نقاط قوت شهرصالحیه به حساب می آید که سبب رونق قابل توجه امور عمرانی در این شهر شده است و با مروری بر سال‌های گذشته و اقدامات موثر انجام شده به سادگی می توان دریافت بسیاری از برنامه‌های مدنظر محقق شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.