توزیع قلیان و فعالیت قهوه خانه‌ها در بهارستان باید متوقف شود/ مردم پشتیبان خط امام و رهبری می باشند

امام جمعه بخش گلستان گفت: هفته ملی نه به دخانیات زمان مناسبی برای جلوگیری از فعالیت مراکز توزیع قلیان در شهرستان بهارستان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به نکاتی که می بایست در ماه مبارک رمضان رعایت کرد، بیان داشت: سعی کنید در ماه مبارک رمضان تمام اعمال این ماه را رعایت کنید تا روزه‌های شما مورد قبول خداوند قرار بگیرد.

وی در رابطه با روزهای احیا، گفت: این ایام روزهای رسیدگی به فقرا است و ائمه معصوم (ع) در خصوص احسان و نیکی در ایام تاکید فراوان داشته‌اند که کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز برنامه‌های متعددی برای این چند روز تدارک دیده است.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی با بیان اهمیت روز پانزدهم خرداد، تصریح کرد: قیام خونین پانزده خرداد در تاریخ انقلاب از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و در این روز سند حاکمیت رژیم پهلوی باطل شد و همچنین باید نسبت به قیام خونین پانزده خرداد و سالروز ارتحال امام خمینی (ره) توجه کافی صورت بگیرد.

وی باتاکید بر وجود خطر تضعیف امام و رهبری، عنوان داشت: نباید نسبت به این موضوع بی‌تفاوت بود و ما می بایست در پشتیبان رهبری و خط امام خمینی (ره) باشیم چراکه کسانی که می خواهند خط امام و مقام معظم رهبری را تضعیف کنند، تنها به خودشان ضربه می زنند.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به حضور در هفته ملی نه به دخانیات، خاطرنشان کرد: از نیروی انتظامی شهرستان بهارستان برای جلوگیری از فعالیت برخی قهوه خانه‌ها تشکر می کنم و همانطور که رسانه‌های شهرستان نیز به آن اشاره گردند باید از توزیع قلیان و فعالیت این مراکز در سطح بهارستان جلوگیری شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.