شهردار نسیم شهر:

تهیه پارکینگ برای واحدهای مسکونی مازاد تراکم امری ضروری است

شهردار نسیم شهر گفت: درحال حاضر تهیه پارکینگ برای واحدهای مسکونی مازاد تراکم در شهرستان بهارستان به ویژه نسیم شهر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر در جمع خبرنگاران با اشاره به نیاز شهر به وجود پارکینگ، بیان داشت: درحال حاضر واگذاری تراکم بدون تأمین پارکینگ در نسیم شهر امری غیرممکن می باشد و می بایست برای واحدهای مسکونی مازاد تراکم در این شهرستان پارکینگ ایجاد شود.

وی در ادامه به اهمیت تامین پارکینگ برای واحدهای مسکونی مازاد تراکم اشاره کرد و گفت: شهروندان و سازندگان املاک در صورت تقاضای تراکم مازاد بر پروانه می بایست در راستای تأمین پارکینگ برای کلیه واحدها اقدام کنند و پس از آن مراحل قانونی بر اساس ضوابط شهرسازی انجام می شود.

شوندی باتاکید بر اهمیت لزوم رعایت قوانین و مقررات توسط فعالان حوزه ساخت و ساز در نسیم شهر، عنوان داشت: به جهت رعایت ضوابط و مقررات شهرسازی متقاضیان تراکم مازاد در طبقات می بایست در وهله اول پیش‌بینی تأمین پارکینگ برای کلیه واحدهای مسکونی، تجاری و اداری را در نقشه‌های معماری و وضع موجود انجام دهند.

وی همچنین در رابطه با بازدید مسئولین شهری از مرکز اورژانس اجتماعی بهارستان، تصریح کرد: در این بازدید علاوه‌بر تقدیر از تلاش کارکنان اورژانس و بازدید از بخش‌های مختلف این مرکز تخصصی شهرستان، روند خدمت‌دهی و فعالیت‌های اورژانس اجتماعی بهارستان به منظور آشنایی بیشتر با این روند مورد بررسی قرار گرفت.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به ارائه خدمات تخصصی در این مرکز و همچنین روش‌های موثر مداخله، خاطرنشان کرد: شهرداری نسیم شهر از تمامی ظرفیت‌های خود در راستای مشارکت در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.