تهیه لوازم التحریر برای همه راحت نمی باشد/ نباید از دانش آموزان نیازمند غافل شویم

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید باید به دانش آموزانی که توان تهیه لوازم التحریر را ندارند توجه بیشتری از جانب مردم و مسئولین صورت بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، تنها چند روز دیگر به بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید باقی مانده است و تمامی دانش آموزان و خانواده‌هایشان در تب و تاب آماده شدن برای سال تحصیلی جدید و خرید و تهیه لوازم التحریر مورد نیاز برای فرزندان خود می باشند.

اما در این بین باید توجه داشت که کودکان بسیاری به دلیل عدم توانایی تهیه لوازم التحریر مورد نیاز خود نظیر ساده‌ترین لوازم مثل مداد، دفتر و کوله پشتی نمی توانند در سال جدید به مدرسه بروند و این درحالی است که اگر همه ما دست به دست هم دهیم و مبالغ کوچکی را برای کمک به این کودکان اهدا نمائیم، دیگر کودکی برای نداشتن لوازم التحریر از رفتن به مدرسه باز نخواهد ماند.

گفتنی است که شهرستان بهارستان نیز از این نوع دانش آموزان کم ندارد که با کمی پرس‌وجو یا حتی سئوال از آموش و پرورش و اداراتی نظیر بهزیستی و کمیته امداد می توان به سادگی آن‌ها را پیدا کرد و قدمی برای رفع مشکلات آن‌ها برداشت.

درهمین راستا ۱۰۵ پک کامل کیف و لوازم التحریر با پیگیری‌های مسئولین شهرستان بهارستان و توسط چند نفر از خیرین نسیم شهری به مدرسه پسرانه شهیدان تقی‌زاده و همچنین مدرسه دخترانه بعثت اهدا شد تا دانش آموزانی که نیاز به لوازم التحریر دارند نیازشان رفع شده و بتوانند با خیالی آسوده در کلاس‌های درس حاضر شوند.

درپایان لازم به ذکر است که فرهنگ نذر مهربانی از جمله فرهنگ‌های بسیار پسندیده چه در دین اسلام، چه در بین ایرانیان و چه از نظر اخلاقی می باشد که می بایست در همه عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی در قالب پویشی راه اندازی شود و بدون شک توجه ویژه مردم و مسئولین را طلب می کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.