تهران| افزایش ترافیک تهران از فردا صبح؛ شهروندان در ساعت‌های پیک ترافیک تردد نکنند

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه شنبه جزو روزهای پرترافیک پایتخت است گفت: شهروندانی که برایشان مقدور است در ساعات پیک ترافیک تردد نکنند یا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا مهماندار صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت ترافیکی پایتخت اظهار داشت: با توجه به بازگشت کامل مسافران از فردا صبح شاهد حجم گسترده عبور و مرور در معابر پایتخت هستیم.

وی بیان کرد: ساعت‌های پیک ترافیک در روزهای معمول ۶:۳۰ صبح تا ۹:۳۰ و بعد از ظهر ۱۶ تا ۲۱ شب است که بهتر است شهروندانی که برایشان مقدور است در ساعات پیک تردد نکنند یا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به روشن شدن دوربین‌های طرح ترافیک و زوج و فرد از روز ۱۴ فروردین افزود: دوربین‌های طرح ترافیک و طرح زوج و فرد از روز ۱۴ فروردین روشن شده که در همین راستا نیز کسانی که از سال گذشته مجوز داشتند تا پایان فروردین مجوزشان اعتبار دارد و می‌توانند در طرح تردد کنند.

مهماندار همچنین خاطرنشان کرد: عوامل پلیس راهور در کلیه مناطق پایتخت با حضور چشمگیر خود به مدیریت ترافیک می‌پردازند.

وی در پایان ضمن آروزی سالی خوش و کم حادثه گفت: امید است با همراهی شهروندان و رعایت قوانین و مقررات شاهد ترافیک آرامی در پایتخت باشیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.