تنها ۳۳ نفر از حوزه بهارستان و رباط‌کریم تائید صلاحیت شدند/ اغلب چهره‌های شاخص رد صلاحیت شدند

شورای نگهبان تنها ۳۳ نفر را از حوزه شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی تائید صلاحیت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز با تصمیم شورای نگهبان، تنها ۳۳ نفر از ثبت نام کنندگان برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم تائید صلاحیت شدند.

گفتنی است که نام افرادی نظیر ابراهیم نکو، بدرلو، سلطانی، دژ و نجفلو که جزو شناخته‌شدگان در این منطقه به شمار می روند نیز  در لیست رد صلاحیت شدگان دیده می شود که همین امر باعث گرم‌تر شدن عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی در بهارستان و رباط‌کریم شده است.

همچنین خدیری و آهی نیز به دلیل عدم احراز از حضور در جمع کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی بازماندند و در مقابل خیری‌نژاد، چراغی، نوروزی، خیری، سلیمی و پاشاپور جزو نفراتی می باشند که تاییدیه خود را برای حضور در این دوره از انتخابات مجلس گرفتند.

بنابر این گزارش، شورای نگهبان جمهوری اسلامی ایران، تفاسیر و پیش‌بینی‌های بسیاری از تحلیلگران مسائل سیاسی در بهارستان و رباط‌کریم را برهم ریخت و به نوعی به دنبال این موضوع، رقابت انتخاباتی را برای دیگر افراد شناخته شده که تائید صلاحیت گرفته‌اند راحت‌تر شد.

درپایان لازم به ذکر است که اکنون انتخاب با بصیرت و عاقلانه شهروندان در انتخابات پیش‌رو می تواند باعث پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر کشور و به ویژه این دو شهرستان شود و در نقطه مقابل، انتخاب به واسطه قومیت‌گرایی، منافع شخصی و… باعث بروز مشکلات بیشتر خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.