تنها شهربازی شهرگلستان به یک زمین متروکه تبدیل شده است

تنها شهربازی شهرگلستان که توانایی ایجاد تفریحات و اوقات فراغت سالم برای نوجوانان و جوانان را داشت، از چند ماه قبل غیرفعال شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ایجاد امکانات تفریحی و رفاهی از جمله نکات مهم در اداره شهرها و روستاها در جامعه امروز می باشد که باید نسبت به آن توجه ویژه‌ای صورت بگیرد، چراکه نبود این امکانات می تواند سبب نارضایتی شهروندان و در نتیجه بازتاب‌های منفی در کارنامه عملکرد مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر شود.

شهرهای شهرستان بهارستان از جمله مناطقی می باشند که دارای مشکلات زیرساختی بسیاری به ویژه در زمینه امکانات و سرانه‌های تفریحی می باشند به شکلی که جوانان بهترین مکان تفریحی برای خود را قهوه خانه‌ها و لژهای سطح شهرستان می دانند.

شهرگلستان که در بخش مرکزی بهارستان قرار گرفته است و دارای جمعیت بالایی می باشد تنها دارای یک شهربازی در پارک فدک و در انتهای بلوار شهید ابدام می باشد که این شهربازی نیز مدت‌ها است که تعطیل شده و به حالت یک زمین متروکه در کنار ساختمان بخشداری بخش گلستان به حال خود رها شده است.

گفتنی است که در زمان فعالیت این شهربازی خانواده‌های بهارستانی و جوانان زیادی به جهت تفریح و گذراندن اوقات فراغت خود به این مکان می رفتند و حتی پارک فدک واقع در شهرک سبزدشت نیز به واسطه این شهربازی شلوغ‌تر می شد، اما این شهربازی به دلایل نامعلومی غیرفعال شده است.

درپایان ناگفته نماند که درست است که نصب وسائل بازی کودکان در پارک‌ها و فضاهای سبز سطح شهر امری مهم می باشد و نصب تجهیزات ورزشی سبب کشاندن شهروندان به پارک‌ها در صبح می شود، اما گویا شهرداری شهرگلستان فراموش کرده است که امروز آسیب پذیرترین قشر جامعه ما، جوانان می باشند و اگر با ایجاد تفریحات سالم و محیطی مناسب از آن‌ها مراقبت نشود به سمت و سوی نامعلومی حرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.